f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

16.05.2017

16 травня, вівторок, Синій зал
Творча зустріч із ЛІДІЄЮ ЧАЩИНОЮ. 18:00

27.04.2017

27 квітня, четвер, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «У ЛІЖКУ З ВІКТОРІЄЮ». 18:30

25.04.2017

25 квітня, вівторок, Синій зал
Показ фільмів «ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ БРАТУСЬ», «ЯВДОХА ПАВЛІВНА». 18:00

24.04.2017

24 квітня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «КОЛИ ПРИХОДИТЬ ВЕРЕСЕНЬ». 18:30

22.04.2017

22 квітня, субота, Червоний зал
Родинний кінозал. «ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН». 14:00

22.04.2017

22 квітня, субота, Малий зал
Вечір пам’яті кінооператора ГРИГОРІЯ СІГАЛОВА. 17:00

20.04.2017

20 квітня, четвер, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «ПЛАНЕТАРІУМ». 18:30

19.04.2017

19 квітня, середа, Синій зал
Творчий вечір АНДРІЯ МИХАЙЛИКА. 18:30

18.04.2017

18 квітня, вівторок, Синій зал
Прем’єрний показ короткометражного фільму «ІЛЮЗІЯ». 19:00

13.04.2017

13 квітня, четвер, Синій зал
Показ документального фільму «ТИ ДЕ / Я ТУТ». 17:00

12.04.2017

12 квітня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ. «Шлях до творчих вершин». 13:00

12.04.2017

12 квітня, середа, Синій зал
Показ документального фільму «ІГОР ОСТРОУХОВ. З КІНЕМАТОГРАФОМ В СЕРЦІ». 18:30

11.04.2017

11 квітня, вівторок, Синій зал
Вечір пам’яті АНДРІЯ ТАРКОВСЬКОГО. 18:00

11.04.2017

11 квітня, вівторок, Червоний зал
Мистецькі фільми в Будинку кіно. «МОРЕ У ВОГНІ». 18:30

10.04.2017

10 квітня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ІМІТАЦІЯ ЖИТТЯ». 18:30

06.04.2017

6 квітня, четвер, Синій зал
До 90-річчя з дня виходу в прокат. «ТАРАС ТРЯСИЛО». 18:30

04.04.2017

4 квітня, вівторок, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «ВІЙНА ПРОТИ ВСІХ». 18:30

03.04.2017

3 квітня, понеділок, Синій зал
Вечір пам’яті кіноактора ОЛЕКСАНДРА ПАРХОМЕНКА. «СОЛОДКІ СНИ». 18:30

02.04.2017

2 квітня, неділя, Червоний зал
Фільми-призери міжнародних кінофестивалів. «ОДІССЕЯ». 17:00

01.04.2017

1 квітня, субота, Червоний зал
Посольство Аргентини представляє анімаційний фільм «БУНТ ПЕРНАТИХ». 12:00

01.04.2017

1 квітня, субота, Червоний зал
ІІІ Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю». 15:30

31.03.2017

31 березня, п’ятниця, Червоний зал
Фільми-переможці 14-го МКФ Docudays UA. 10:00

30.03.2017

30 березня, четвер, Будинок кіно
14-ий МКФ Docudays UA. 10:00–21:00

29.03.2017

29 березня, середа, Будинок кіно
14-ий МКФ Docudays UA. 10:00–21:30

28.03.2017

28 березня, вівторок, Будинок кіно
14-ий МКФ Docudays UA. 10:00–21:00

27.03.2017

27 березня, понеділок, Будинок кіно
14-ий МКФ Docudays UA. 10:00–21:00

26.03.2017

26 березня, неділя, Будинок кіно
14-ий МКФ Docudays UA. 10:00–21:00

25.03.2017

25 березня, субота, Будинок кіно
14-ий МКФ Docudays UA. 10:00–21:00

24.03.2017

24 березня, п’ятниця, Червоний зал
14-ий МКФ Docudays UA. Фільм-відкриття «The Yes Men: Згодні бунтують». 19:00

21.03.2017

21 березня, вівторок, Червоний зал
Мистецькі фільми в Будинку кіно. «МОЯ КРАЛЯ». 18:30

20.03.2017

20 березня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ДАМА В ОКУЛЯРАХ ТА З РУШНИЦЕЮ В АВТОМОБІЛІ». 18:30

16.03.2017

16 березня, четвер, Синій зал
«Межі свободи: Незалежність по обидва боки екрану». «ОБЕРІГ». 18:00

15.03.2017

15 березня, середа, Червоний зал
Показ художнього фільму «ЧУНГУЛ». 18:30

15.03.2017

15 березня, середа, Синій зал
ГАРМОНІЇ ТЕТЯНИ ЯБЛОНСЬКОЇ. 18:00

15.03.2017

15 березня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ. «Шлях до творчих вершин». 13:00

14.03.2017

14 березня, вівторок, Червоний зал
Фільми-призери міжнародних кінофестивалів. «ТРАМБО». 18:30

14.03.2017

14 та 15 березня, Блакитна вітальня
Друга науково-практична конференція «Режисура екранних мистецтв». 11:00

13.03.2017

13 березня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. Художній фільм «П’ЯТЬ МИЛЬ ДО ОПІВНОЧІ». 18:30

10.03.2017

10 березня, п’ятниця, Синій зал
Вечір пам’яті кінодраматурга ОЛЕКСАНДРА РОЖЕНА. 18:30

09.03.2017

9 березня, четвер, Червоний зал
Посольство Аргентини представляє фільм «Я ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА НЕДОУМКА». 19:00

06.03.2017

6 березня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЧИ ЛЮБИТЕ ВИ БРАМСА?». 18:30

04.03.2017

4 березня, субота, Червоний зал
Родинний кінозал. «ТРОЛІ». 14:00

02.03.2017

2 березня, четвер, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «НЕВІДОМА». 18:30

28.02.2017

28 лютого, вівторок, Червоний зал
Мистецькі фільми в Будинку кіно. «Я, ДЕНІЕЛ БЛЕЙК». 19:00

27.02.2017

27 лютого, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «НІЧ ГЕНЕРАЛІВ». 18:30

25.02.2017

25 лютого, субота, Синій зал
Прем’єрний показ документальних фільмів ОЛЕКСІЯ-НЕСТОРА НАУМЕНКА. 17:00

24.02.2017

24 лютого, п’ятниця, Синій зал
«У КОЛІ СТАРИХ ДРУЗІВ». Творчий вечір ЮРІЯ ГАРМАША. 18:00

24.02.2017

24 лютого, п’ятниця, Червоний зал
Показ документального фільму «ПІСКИ. ЛИЦАРІ НЕБА». 18:00

23.02.2017

23 лютого, четвер, Синій зал
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

23.02.2017

23 лютого, четвер, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «ФРАНЦ». 19:00

22.02.2017

22 лютого, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

22.02.2017

21 та 22 лютого, вівторок, середа, Синій зал
ЗГАДУЄМО РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ. Показ циклу фільмів «ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА». 18:30

20.02.2017

20 лютого, понеділок, Синій зал
ЗГАДУЄМО РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ. Показ фільму «ЗИМА У ВОГНІ». 18:30

19.02.2017

19 лютого, неділя, Червоний зал
Показ документального фільму «ЛОБАНОВСЬКИЙ НАЗАВЖДИ». 17:00

18.02.2017

18 лютого, субота, Червоний зал
Фільми-призери міжнародних кінофестивалів. «ЦЕ ВСЬОГО ЛИШ КІНЕЦЬ СВІТУ». 17:00

15.02.2017

15 лютого, середа, Синій зал
ЗАБУТЕ КІНО. «ЧЕРНИЦЯ». 18:00

13.02.2017

13 лютого, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЗМІЇНА ЯМА». 18:30

12.02.2017

12 лютого, неділя, Червоний зал
Родинний кінозал. «THE BFG». 14:00

07.02.2017

7 лютого, вівторок, Синій зал
Показ документального фільму «МИ Є». 18:00

06.02.2017

6 лютого, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ВИБАЧТЕ, ПОМИЛИЛИСЬ НОМЕРОМ». 18:30

02.02.2017

2 лютого, четвер, Синій зал
Презентація книг «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КІНО» та «КІНО, НАРОДЖЕНЕ УКРАЇНОЮ». 17:00

02.02.2017

2 лютого, четвер, Синій зал
Показ документального фільму «ВАЖКО ПЕРШІ СТО РОКІВ». 18:00

31.01.2017

31 січня, вівторок, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

30.01.2017

30 січня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ТОВАРИШ». 18:30

29.01.2017

29 січня, неділя, Червоний зал
Кращі фільми світового прокату. «СИЛА ВОЛІ». 17:00

27.01.2017

27 січня, п’ятниця, Синій зал
«Межі свободи: Незалежність по обидва боки екрану». «ЦВІТІННЯ КУЛЬБАБИ». 18:00

25.01.2017

25 січня, середа, Синій зал
«КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ». 18:00

24.01.2017

24 січня, вівторок, Синій зал
ІІ пленум Правління НСКУ. 15:30

24.01.2017

24 січня, вівторок, Малий зал
Презентація збірника «Польсько-українське сусідство на кінематографічному екрані». 18:00

23.01.2017

23 січня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «МАЙЄРЛІНГ». 18:30

21.01.2017

21 січня, субота, Червоний зал
«У фокусі Україна. В кадрі – Буковина». Показ фільму «ГНІЗДО ГОРЛИЦІ». 17:00

20.01.2017

20 січня, п’ятниця, Синій зал
Звіт Чернівецького осередку НСКУ. 17:30

20.01.2017

20 січня, п’ятниця, Синій зал
«В кадрі – Буковина». Показ фільму «JUDENKREIS, АБО ВІЧНЕ КОЛЕСО». 18:00

19.01.2017

19 січня, четвер, Синій зал
«В кадрі – Буковина». Показ фільмів «БУКОВИНА – ЗЕМЛЯ УКРАЇНСЬКА» та «КРАСНА МАЛАНКА». 18:30

18.01.2017

18 січня, середа, Синій зал
«ЗГАДУЄМО ДРУЗІВ: ВЛАДЛЕН КУЗНЄЦОВ». 18:00

17.01.2017

17 січня, вівторок, Синій зал
Показ документального фільму «ВИГРАТИ ВСЕ». 18:00

15.01.2017

15 січня, неділя, Червоний зал
Мистецькі фільми в Будинку кіно. «ВОНА». 17:00

14.01.2017

14 січня, субота, Червоний зал
Родинний кінозал. «MINIONS». 14:00

13.01.2017

13 січня, п’ятниця, Малий зал
«ЗГАДУЄМО ДРУЗІВ: ЛЯЛЯ РОДНЯНСЬКА». 13:00

11.01.2017

11 січня, середа, Синій зал
Показ документального фільму «ХРЕСТ І КОРОНА». 18:00

10.01.2017

10 січня, вівторок, Синій зал
СЕРГІЙ ПАРАДЖАНОВ. БЛИЖНЄ КОЛО. Показ документальних фільмів. 18:00

26.12.2016

26 грудня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ГОРА». 18:30

22.12.2016

22 грудня, четвер, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «НІ ХВИЛИНИ СПОКОЮ». 18:30

22.12.2016

22 грудня, четвер, Синій зал
Допрем’єрний показ кінотрилогії Ірини Правило «МОЄ ДИТИНСТВО». 18:00

21.12.2016

21 грудня середа, Синій зал
Зустріч із ТАЙМУРАЗОМ ЗОЛОЄВИМ. 14:00

20.12.2016

20 грудня, вівторок, Синій зал
Прем’єрний показ фільмів «ХУДОЖНИК ІННА БИЧЕНКОВА» і «МРАКОБІССЯ». 18:00

19.12.2016

19 грудня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ПРОГУЛЯНКИ ПО БЕЗПУТНОМУ КВАРТАЛУ». 18:30

18.12.2016

18 грудня, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «СЛУЖНИЦЯ». 17:00

17.12.2016

17 грудня, субота, Синій зал
Акторська майстерня «Поетична мозаїка». «ДВА РОКИ НАД ПРІРВОЮ». 18:00

17.12.2016

17 грудня, субота, Червоний зал
Родинний кінозал. «МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ». 14:00

16.12.2016

16 грудня, п’ятниця, Синій зал
ІІІ Всеукраїнський фестиваль сценарної майстерності «КІНОСКРИПТ»

15.12.2016

15 грудня, четвер, Червоний зал
Показ українського фільму «ОСІННІ СПОГАДИ». 18:30

14.12.2016

14 грудня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

14.12.2016

14 грудня, середа, Синій зал
Вечір кафедри кінотелеоператорства КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого. 18:00

13.12.2016

13 грудня, вівторок, Синій зал
Зірки світового кіно. «ЖАГА ЖИТТЯ». 18:00

13.12.2016

13 грудня, вівторок, Малий зал
Показ документального фільму «НОВЕ ПОКОЛІННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ». 17:00

12.12.2016

12 грудня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЗЛАМАНИЙ СПИС». 18:30

10.12.2016

10 грудня, субота, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «НЕОНОВИЙ ДЕМОН». 18:00

10.12.2016

10 грудня, субота, Синій зал
Творча зустріч з ВАЛЕНТИНОМ МИСЛИВИМ. 17:00

07.12.2016

7 грудня, середа, Червоний зал
Посольство Аргентини в Україні представляє фільм «КВИТОК ЦІНОЮ В ЖИТТЯ». 19:00

07.12.2016

7 грудня, середа, Синій зал
Показ документального фільму «БАТЯ. ДЗВОНИ ДОЛІ». 18:00

06.12.2016

6 грудня, вівторок, Синій зал
ІВАН ДРАЧ. «НІЖ У СОНЦІ». ПОЕТ І ЙОГО ОБРАЗИ НА ЕКРАНІ. 18:00

05.12.2016

5 грудня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «СНАЙПЕР». 18:30

02.12.2016

2 грудня, п’ятниця, Синій зал
Прем’єра фільму Валерія Балаяна «РАЙДУГА НАД КАРАКУМАМИ». 18:00

01.12.2016

1 грудня, четвер, Синій зал
Ювілей фільму Олеся Янчука «ГОЛОД-33». 18:30

30.11.2016

30 листопада, середа, Синій зал
Закриття XIV Київського МКФ «Кінолітопис-2016». 18:00

29.11.2016

29 листопада, вівторок, Синій зал
Ювілейний вечір ІВАНА ДРАЧА. 18:00

28.11.2016

28 листопада, понеділок, Синій зал
Відкриття XIV Київського МКФ «Кінолітопис-2016». 18:00

25.11.2016

25 листопада, п’ятниця, Синій зал
Прем’єра документального фільму «ЗАГАЛЬНИЙ ЗШИТОК». 18:30

23.11.2016

23 листопада, середа, Червоний зал
Фільми-призери міжнародних кінофестивалів. «МАРГАРИТА». 18:30

22.11.2016

22 листопада, вівторок, Синій зал
Забуте кіно. «РЕБЕККА». 18:00

22.11.2016

22 листопада, вівторок, Червоний зал
Посольство Аргентини в Україні представляє комедію «ПОЗА ГРОЮ». 19:00

21.11.2016

21 листопада, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «МОЛОДІ ЛЕВИ». 18:30

20.11.2016

18–20 листопада, п’ятниця–неділя
XXIІІ Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК-2016: У РІДНІЙ ГАВАНІ»

17.11.2016

17 листопада, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті ФЕЛІКСА СОБОЛЄВА. 18:00

17.11.2016

17 листопада
Відкриття меморіальної дошки Феліксу Соболєву. 13:00

16.11.2016

16 листопада, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

16.11.2016

16 листопада, середа, Синій зал
Показ фільму «МИХАЙЛО ГРИШКО. ТРІУМФ І ТРАГЕДІЯ ТАЛАНТУ». 18:00

16.11.2016

16 листопада, середа, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «КАПІТАН ФАНТАСТІК». 18:30

14.11.2016

14 листопада, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ПЕРЕХРЕСНИЙ ВОГОНЬ». 18:30

13.11.2016

13 листопада, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ДЖУЛЬЄТТА». 17:00

10.11.2016

10 листопада, четвер, Синій зал
Ювілей фільму «ЗАРУЧНИКИ ЧАСУ». 18:30

09.11.2016

9 листопада, середа, Сині зал
Творча зустріч з Сергієм Рахманіним. «ЛЮДИНА К». 18:30

08.11.2016

8 листопада, вівторок, Синій зал
І пленум Правління НСКУ. 16:00

07.11.2016

7 листопада, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «КАФЕ "БАГДАД"». 18:30

03.11.2016

3 листопада, четвер, Малий зал
Круглий стіл «ІВАН ДРАЧ І УКРАЇНСЬКЕ КІНО». 17:00

03.11.2016

3 листопада, четвер, Червоний зал
Прем’єрний показ фільму «АКАДЕМІК СЕРГІЙ КОМІСАРЕНКО». 17:00

02.11.2016

2 листопада, середа, Синій зал
Прем’єра документального фільму «МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ». 18:30

31.10.2016

31 жовтня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ОКЛАХОМА, ЯКОЮ ВОНА Є». 18:30

28.10.2016

27–28 жовтня, четвер–п’ятниця, Малий зал
ІІ Науково-практична конференція «ЕКРАННА ТВОРЧІСТЬ В СУЧАСНОМУ МЕДІАКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

27.10.2016

27 жовтня, четвер, Синій зал
Показ документальних фільмів АНАСТАСІЇ ХАРЧЕНКО «БОЖИЧІ» та «БЕКЕНДОР». 18:30

25.10.2016

25 жовтня, вівторок, Червоний зал
VII (XIII) позачерговий З’їзд НСКУ. 10:00

24.10.2016

24 жовтня, понеділок, Синій зал
Х Пленум Правління НСКУ. 16:00

23.10.2016

23 жовтня, неділя, Червоний зал
Урочисте відкриття XLIIІ сезону Будинку кіно. 17:00

19.10.2016

19 жовтня, середа, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «ПЕРВІСНИЙ АВАНГАРД». 18:00

18.10.2016

18 жовтня, вівторок, Синій зал
ПЕРЕТИН ПОКОЛІНЬ. «24» / «ТАКА ПІЗНЯ, ТАКА ТЕПЛА ОСІНЬ». 19:00

13.10.2016

12 та 13 жовтня, середа–четвер, Синій зал
ХХ Міжнародний кінофестиваль для дітей та юнацтва «ЗОЛОТЕ КУРЧА»

11.10.2016

11 жовтня, вівторок, Синій зал
МИКОЛІ МЕРЗЛІКІНУ – 80. 18:30

06.10.2016

6 жовтня, четвер, Синій зал
До 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру. Показ документального фільму «А МЕНШ». 18:00

25.08.2016

25 серпня, четвер, Синій зал
IХ Пленум Правління НСКУ. 16:00

30.06.2016

30 червня, четвер, Блакитна вітальня
Круглий стіл «Кіноосвіта Польщі: досвід синергії кіногалузі і освіти». 12:00

02.06.2016

2 червня, четвер, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «ПЕРВІСНИЙ АВАНГАРД». 18:00

01.06.2016

1 червня, середа, Червоний зал
ІІ Міжнародний дитячий фестиваль кіно-театральної творчості «ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК». 18:00

31.05.2016

31 травня, вівторок, Синій зал
Ретроспективний показ фільмів ЮРІЯ ІЛЛЄНКА. 18:00

28.05.2016

28 травня, субота, Червоний зал
XI Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «ДУХОВНІ ДЖЕРЕЛА»

26.05.2016

26 травня, четвер, Червоний зал
Закриття XLII сезону Будинку кіно. 18:00

26.05.2016

26 травня, четвер, Червоний зал
Художній фільм «ТОЙ, ХТО ВИЖИВ». 19:00

25.05.2016

25 травня, середа, Синій зал
ІВАН МИКОЛАЙЧУК. ТОЙ, ХТО ВПІЙМАВ ЧАС. 18:00

24.05.2016

24 травня, вівторок, Червоний зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «ШЛЯХ У ВИЩИЙ СВІТ». 18:00

23.05.2016

23 травня, понеділок, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

23.05.2016

23 травня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЗНЕВАГА». 18:30

22.05.2016

22 травня, неділя, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «МІЙ КОРОЛЬ». 17:00

21.05.2016

21 травня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «ІВАН ЦАРЕВИЧ ТА СІРИЙ ВОВК–3». 12:00

20.05.2016

20 травня, п’ятниця, Синій зал
Показ документального фільму «СМОЛОСКИП. ВАСИЛЬ МАКУХ». 19:00

19.05.2016

19 травня, четвер, Синій зал
До 75-річчя студії «Київнаукфільм». ВИДАТНІ НЕЙРОХІРУРГИ НА ЕКРАНІ. 18:30

19.05.2016

19 травня, четвер, Синя зала
Прем’єра в Україні анімаційного фільму «ДО КОХАННЯ». 17:00

18.05.2016

18 травня, середа, Синій зал
Ретроспективний показ фільмів ЮРІЯ ІЛЛЄНКА. 18:00

17.05.2016

17 травня, вівторок, Синій зал
Посольство Аргентини в Україні представляє художній фільм «ДИКІ КОНІ». 18:30

16.05.2016

16 травня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ШЕЙН». 18:30

12.05.2016

12 травня, четвер, Синій зал
VII Міжнародний фестиваль імені ВАДИМА ЧУБАСОВА «Молоде телебачення»

12.05.2016

12 травня, четвер, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «У ЦЕНТРІ УВАГИ». 18:30

11.05.2016

11 травня, середа, Синій зал
Лекція ЮРІЯ ШЕВЧУКА «ЩО ТАКЕ НАЦІОНАЛЬНИЙ КІНЕМАТОГРАФ». 17:00

11.05.2016

11 травня, середа, Синій зал
Ретроспективний показ фільмів ЮРІЯ ІЛЛЄНКА. «ВЕЧІР НА ІВАНА КУПАЛА». 19:00

06.05.2016

6 травня, п’ятниця, Червоний зал
Фільми-призери міжнародних кінофестивалів. «КЕРОЛ». 18:30

29.04.2016

29 квітня, п’ятниця, Синій зал
ВЕЧІР ЕКОЛОГІЧНОГО КІНО. 18:00

28.04.2016

28 квітня, четвер, Синій зал
ВЕЧІР З НАГОДИ ДНЯ ФЛОТУ УНР. «ТРИЗУБ НЕПТУНА». 19:00

27.04.2016

27 квітня, середа, Синій зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:30

27.04.2016

27 квітня, середа, Червоний зал
Фестиваль кіно-театральної творчості «ЗІРКИ, ЩО ЗІЙДУТЬ ЗАВТРА». «#SELFIEPARTY». 19:00

26.04.2016

26 квітня, вівторок, Синій зал
До 30-річчя Чорнобильської катастрофи. «ЗЕМЛЯ, ОПАЛЕНА ЗІРКОЮ ПОЛИН». 18:00

25.04.2016

25 квітня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ВЕЛИКИЙ НІЖ». 18:30

24.04.2016

24 квітня, неділя, Червоний зал
Фестиваль кіно-театральної творчості «ЗІРКИ, ЩО ЗІЙДУТЬ ЗАВТРА». «ЧОРНА КУРКА, АБО ПІДЗЕМНІ ЖИТЕЛІ». 18:00

23.04.2016

23 квітня, субота, Синій зал
Зустріч із ВІТАУТАСОМ В. ЛАНСБЕРГІСОМ. 16:00

22.04.2016

22 квітня, п’ятниця, Синій зал
Зустріч із ЯЦЕКОМ БЛАВУТОМ. 18:00

20.04.2016

20 квітня, середа, Синій зал
До 75-ліття ІВАНА МИКОЛАЙЧУКА. Як зроблено «ВАВИЛОН ХХ». 18:00

20.04.2016

20 квітня, середа, Червоний зал
ВІДКРИТТЯ KISFF–2016. Програма SOUND & VISION. 20:00

19.04.2016

19 квітня, вівторок, Червоний зал
Післяпрем’єрний показ документального фільму «БРАНЦІ». 18:30

18.04.2016

18 квітня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «РАПТОВИЙ СТРАХ». 18:30

16.04.2016

16 квітня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «ГОЛОВОЛОМКА». 12:00

15.04.2016

15 квітня, п’ятниця, Синій зал
Критики салютують ювілею РОМАНА БАЛАЯНА. «НІЧ СВІТЛА». 18:00

14.04.2016

14 квітня, четвер, Синій зал
Прем’єрний показ документального фільму «ЩОДЕННИК ДО ЗАПИТАННЯ». 18:00

13.04.2016

12–13 квітня, вівторок–середа, Блакитна вітальня
Наукова конференція «Режисура екранних мистецтв: сучасний досвід підготовки фахівців»

13.04.2016

13 квітня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

13.04.2016

13 квітня, середа, Червоний зал
Мистецькі фільми в Будинку кіно. «СИДІВ ГОЛУБ НА ГІЛЦІ, МІРКУЮЧИ ПРО БУТТЯ». 18:30

12.04.2016

12 квітня, вівторок, Синій зал
Посольство Аргентини в Україні представляє. «МЕТОД». 18:30

11.04.2016

11 квітня, понеділок, Червоний зал
Пам’яті ЛЕОНІДА БИКОВА. «СТАРИКИ. ЧЕРЕЗ 40 РОКІВ». 19:00

07.04.2016

7 квітня, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті ТАЇСІЇ ДМИТРУК. 18:00

07.04.2016

7 квітня, четвер, Червоний зал
Кращі фільми світового кінопрокату. «ЗАПАЛЮЮЧИ ЗІРКИ». 18:30

06.04.2016

6 квітня, середа, Синій зал
«ПОВІЛЬНЕ КІНО». «БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ». 17:30

05.04.2016

5 квітня, вівторок, Синій зал
ЗАБУТЕ КІНО. «ХОЛОДНИМ ДНЕМ У ПАРКУ». 18:00

04.04.2016

4 квітня, понеділок, Синій зал
УКРАЇНСЬКА КІНОКОМЕДІЯ. «ІМІТАТОР». 18:30

03.04.2016

3 квітня, неділя, Червоний зал
Фільми-призери міжнародних кінофестивалів. «45 РОКІВ». 17:00

02.04.2016

2 квітня, субота, Синій зал
Другий фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю»

01.04.2016

1 квітня, п’ятниця, Червоний зал
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

31.03.2016

31 березня, четвер, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

30.03.2016

30 березня, середа, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

29.03.2016

29 березня, вівторок, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

28.03.2016

28 березня, понеділок, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

27.03.2016

27 березня, неділя, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

26.03.2016

26 березня, субота, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

25.03.2016

25 березня, п’ятниця, Будинок кіно
ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA»

22.03.2016

22 березня, вівторок, Синій зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

21.03.2016

21 березня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЦЕЙ ШАЛЕНИЙ, ШАЛЕНИЙ, ШАЛЕНИЙ СВІТ». 18:30

19.03.2016

19 березня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «ВАРТОВИЙ МІСЯЦЯ». 13:00

18.03.2016

18 березня, п’ятниця, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «ІСТОРІЯ КОХАННЯ». 18:00

17.03.2016

17 березня, четвер, Червоний зал
Показ художнього фільму «CAPTUM (лат. ПОЛОН)». 18:30

16.03.2016

16 березня, середа, Синій зал
VIII пленум Правління НСКУ. 15:00

15.03.2016

15 березня, вівторок, Синій зал
НІНА АЛІСОВА. ОСІЯННЯ ТАЛАНТУ. 18:00

14.03.2016

14 березня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ДЕХТО ЛЮБИТЬ ПОГАРЯЧІШЕ». 18:30

11.03.2016

11 березня, п’ятниця, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

11.03.2016

11 березня, п’ятниця, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «НАДНОВИЙ ЗАПОВІТ». 18:30

10.03.2016

10 березня, четвер, Червоний зал
Посольство Аргентини в Україні представляє: «СЕРЦЕ ЛЕОНА». 18:30

09.03.2016

9 березня, середа, Синій зал
До 75-річчя студії «Київнаукфільм». Фільми ШЕВЧЕНКІАНИ. 18.00

04.03.2016

4 березня, п’ятниця, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «МА МА». 18:30

03.03.2016

3 березня, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті ЛЕОНІДА ПРЯДКІНА. 18:00

02.03.2016

2 березня, середа, Синій зал
До 90-річчя Анджея Вайди. «НЕВИННІ ЧАРОДІЇ». 18:00

24.02.2016

24 лютого, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

24.02.2016

24 лютого, середа, Синій зал
Вечір пам’яті МИКОЛИ ВІНГРАНОВСЬКОГО. 18:00

23.02.2016

23 лютого, вівторок, Синій зал
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

23.02.2016

23 лютого, вівторок, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «КІНО ПРО АЛЕКСЄЄВА». 18:30

22.02.2016

22 лютого, понеділок, Синій зал
Творчий вечір композитора ОЛЕКСАНДРА СПАРИНСЬКОГО. 18:00

19.02.2016

19 лютого, п’ятниця, Синій зал
До 75-річчя студії «Київнаукфільм». Вечір спортивного кіно. 18:00

18.02.2016

18 лютого, четвер, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «ЩОДЕННИК ПОКОЇВКИ». 18:30

17.02.2016

17 лютого, середа, Синій зал
ЗАБУТЕ КІНО. «ТЕНЕТА ШПИГУНСТВА». 18:00

16.02.2016

16 лютого, вівторок, Малий зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ. Творча зустріч з письменником МАРКІЯНОМ КАМИШОМ. 18:00

15.02.2016

15 лютого, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «АЛЕЯ ЖАХІВ». 18:30

12.02.2016

12 лютого, п’ятниця, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «ЛЮБОВ». 19:30

09.02.2016

9 лютого, вівторок, Блакитна вітальня
Презентація книги Наталії Гриценко «ЗВЕЗДА МИРИАМ И ДРУГИЕ РАССКАЗЫ». 17:00

08.02.2016

8 лютого, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЦЕ УБИВСТВО, МОЯ ЛЮБА». 18:30

07.02.2016

7 лютого, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ЮНІСТЬ». 17:00

06.02.2016

6 лютого, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «НАРЕШТІ ВДОМА». 13:00

04.02.2016

4 лютого, четвер, Синій зал
Вечір до 120-річчя СТЕПАНА ШАГАЙДИ. 18:00

01.02.2016

1 лютого, понеділок, Червоний зал
Показ документальної стрічки «ХУІЗМІСТЕРПУТІН». 18:30

30.01.2016

30 січня, субота, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «ТЕПЕР Я БУДУ ЛЮБИТИ ТЕБЕ». 17:00

29.01.2016

29 cічня, п’ятниця, Синій зал
Творчий вечір ІРИНИ БОНІТЕНКО. 18:00

28.01.2016

28 січня, четвер, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

27.01.2016

27 січня, середа, Блакитна вітальня
Клуб «СТРАТЕГИ І СТРАТЕГІЇ». Зустріч із Олесем Донієм. 18:30

26.01.2016

26 січня, вівторок, Блакитна вітальня
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:30

25.01.2016

25 січня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «ЛЮБИ БЛИЖНЬОГО СВОГО». 18:30

23.01.2016

23 січня, субота, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «ПРИНИЖЕННЯ». 17:00

22.01.2016

22 січня, п’ятниця, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «РИМСЬКА ВЕСНА МІСІС СТОУН». 18:00

21.01.2016

21 січня, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті ВЛАДЛЕНА КУЗНЄЦОВА. 18:30

20.01.2016

20 січня, середа, Синій зал
Документальний фільм «РОНДО ДЛЯ ЛИЦАРЯ. ВІКТОР ГРЕСЬ». 18:00

18.01.2016

18 січня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «КАМІЛЛА / ДАМА З КАМЕЛІЯМИ». 18:30

15.01.2016

15 січня, п’ятниця, Синій зал
Творчий вечір заслуженої артистки України НІНИ АНТОНОВОЇ. 18:00

14.01.2016

14 січня, четвер, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «БОЖЕВІЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ». 18:30

09.01.2016

9 січня, субота, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ВІКТОРІЯ». 17:30

05.01.2016

5 січня, вівторок, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. Анімаційний фільм «БАРАНЧИК ШОН». 13:00

25.12.2015

25 грудня, п’ятниця, Синій зал
«СИНЕМАТОГРАФ БРАТІВ ЛЮМ’ЄРІВ ТА КОМПАНІЇ». 17:00

24.12.2015

24 грудня, четвер, Синій зал
ЗАБУТЕ КІНО. «ПОДВІЙНА ГРА». 19:00

23.12.2015

23 грудня, середа, Синій зал
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:30

22.12.2015

22 грудня, вівторок, Синій зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ. Презентація книги спогадів МИКОЛИ МАЩЕНКА. 17:00

21.12.2015

21 грудня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. Художній фільм «СИЛЬНА ЛЮДИНА». 18:30

19.12.2015

19 грудня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «ПІСНЯ МОРЯ». 12:00

17.12.2015

17 грудня, четвер, Синій зал
ІІ Всеукраїнський сценарний фестиваль «КІНОСКРИПТ»

16.12.2015

16 грудня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

16.12.2015

16 грудня, середа, Червоний зал
Прем’єрний показ фільму-реквієму «ІЛОВАЙСЬК. ЛИЦАРІ НЕБА». 18:00

16.12.2015

16 грудня, середа, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «ЧОРНИЙ КВАДРАТ». 18:30

15.12.2015

15 грудня, вівторок, Синій зал
VII пленум Правління НСКУ. 15:00

15.12.2015

15 грудня, вівторок, Червоний зал
Показ художнього фільму «БРАТИ. ОСТАННЯ СПОВІДЬ». 19:00

14.12.2015

14 грудня, понеділок, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «ЛЕВ ВЕНЕДИКТОВ. КОРИФЕЙ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА». 18:30

09.12.2015

9 грудня, середа, Синій зал
Вечір пам’яті ЛЕОНІДА ЧЕРЕВАТЕНКА. 18:00

09.12.2015

9 грудня, середа, Червоний зал
ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ. «ЛИХА ПРАВДА». 18:30

08.12.2015

8 грудня, вівторок, Синій зал
До 100-річчя Святослава Ріхтера. «РІХТЕР В КАДРІ». 17:00

08.12.2015

8 грудня, вівторок, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «СУДДЯ». 18:30

07.12.2015

7 грудня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «БЕЗРАДІСНИЙ ПРОВУЛОК». 18:30

05.12.2015

5 грудня, субота, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ШАЛЕНИЙ МАКС: ДОРОГА ЛЮТІ». 17:00

04.12.2015

4 грудня, п’ятниця, Синій зал
До 75-річчя від дня народження ЛЕСЯ СЕРДЮКА. «СОЛОМ’ЯНІ ДЗВОНИ». 18:30

03.12.2015

3 грудня, четвер, Синій зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ. Презентація книги АНДРІЯ ТОПАЧЕВСЬКОГО. 18:00

03.12.2015

3 грудня, четвер, Блакитна вітальня
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:30

03.12.2015

3 грудня, четвер, Червоний зал
Прем’єра фільму «ЛЕГІОН. ХРОНІКА УКРАЇНСЬКОЇ ГАЛИЦЬКОЇ АРМІЇ». 19:30

02.12.2015

2 грудня, середа, Червоний зал
ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ ФЕСТИВАЛІВ. «МИСЛИВЕЦЬ НА ЛИСИЦЬ». 19:00

30.11.2015

30 листопада, понеділок, Синій зал
Вечір пам’яті АРНОЛЬДА КОРДЮМА. 18:30

29.11.2015

29 листопада, неділя, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «РОЗРОБНИК ІГОР». 14:00

28.11.2015

28 листопада, субота, Синій зал
«ЛАБОРАТОРІЯ ПРОЕКТІВ НСКУ». 17:00

27.11.2015

27 листопада, п’ятниця, Червоний зал
Прем’єрний показ документального фільму «ПРИСМЕРК». 18:30

27.11.2015

27 листопада, п’ятниця, Синій зал
Звіт Херсонського осередку НСКУ. 15:00

25.11.2015

25 листопада, середа, Синій зал
ЮВІЛЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ. «МАНДРИ В КРАЇНУ ЧАЯНОВА». 18:00

24.11.2015

24 листопада, вівторок, Синій зал
«КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ». Пам’яті народного артиста України АНАТОЛІЯ БАРЧУКА. 18:30

24.11.2015

24 листопада, вівторок, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

23.11.2015

23 листопада, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «РАСКОЛЬНІКОВ». 18:30

22.11.2015

22 листопада, неділя, Червоний зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». Фільми для дітей. 14:00

22.11.2015

22 листопада, неділя, Червоний зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». Закриття фестивалю. 17:00

22.11.2015

22 листопада, неділя, Синій зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». Майстер-клас Ізабели Плючінської. 15:00

21.11.2015

21 листопада, субота, Червоний зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». День третій. 16:00

21.11.2015

21 листопада, субота, Синіий зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». «Каміння у моїх кишенях». 14:30

20.11.2015

20 листопада, п’ятниця, Червоний зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». День другий. 17:30

19.11.2015

19 листопада, четвер, Червоний зал
«КРОК-2015: У рідній гавані». День перший. 18:30

18.11.2015

18 листопада, середа, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «БЕТІБУ». 18:30

17.11.2015

17 листопада, вівторок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «РАПСОДІЯ». 18:00

16.11.2015

16 листопада, понеділок, Синій зал
ЗАБУТЕ КІНО. «ГАЗОВЕ СВІТЛО». 18:00

14.11.2015

14 листопада, субота, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «КАЗКА КАЗОК». 17:00

12.11.2015

12 листопада, четвер, Синій зал
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». Вечір пам’яті НАТАЛІЇ ГЕБДОВСЬКОЇ. 18:30

10.11.2015

10 листопада, вівторок, Синій зал
Вечір екологічного кіно до 75-річчя «Київнаукфільму». 18:30

09.11.2015

9 листопада, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «НІНОЧКА». 18:30

08.11.2015

8 листопада, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ТАКСІ». 15:00

06.11.2015

6 листопада, п’ятниця, Синій зал
Прем’єра документального фільму «ОСТАННЯ ПОЕМА». 18:30

05.11.2015

5 листопада, четвер, Синій зал
Прем’єра документального фільму «ВОЗНЕСІННЯ». 18:30

04.11.2015

4 листопада, середа, Синій зал
Перегляд робіт майстерні Володимира Хмельницького. 18:30

03.11.2015

3 листопада, вівторок, Синій зал
ЮВІЛЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ. «НАШ ЧЕСНИЙ ХЛІБ». 18:30

02.11.2015

2 листопада, понеділок, Синій зал
Презентація книги віршів Тетяни Вольтської та Вадима Жука «УГОЛ НЕВСКОГО И КРЕЩАТИКА» 16:30

27.10.2015

27 жовтня, вівторок, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «ФОКУС». 18:30

26.10.2015

26 жовтня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «НОСФЕРАТУ. СИМФОНІЯ ЖАХУ». 18:30

23.10.2015

23 жовтня, п’ятниця, Червоний зал
Відкриття ХLII сезону Будинку кіно. Прем’єра художнього фільму «ПІСНЯ ПІСЕНЬ». 18:30

19.10.2015

19 жовтня, понеділок, Синій зал
Посольство Аргентини в Україні представляє: «СІМЕЙНЕ ПРАВО». 18:30

17.10.2015

17 жовтня, субота, Червоний зал
Прем'єра фільму «ШАЛЕНИЙ / MAD ABOUT». 18:00

17.09.2015

17 вересня, четвер, Синій зал
Показ фільму «ВАРШАВСЬКЕ ПОВСТАННЯ». 19:00

28.05.2015

28 травня, четвер, Червоний зал
ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ НСКУ. ВЕЧІР КІНОПРЕМ'ЄР. 18:30

27.05.2015

27 травня, середа, Червоний зал
Прем’єра фільму «НАЇВНЕ МАЛЯРСТВО МИХАЙЛА ОНАЦЬКА». 18:30

27.05.2015

27 травня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «КУЗЕН ЖЮЛЬ». 19:00

26.05.2015

26 травня, вівторок, Синій зал
Документальні фільми ВАЛЕРІЯ БАЛАЯНА. 18:30

25.05.2015

25 травня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «БЕККЕТ». 18:00

22.05.2015

22 травня, п’ятниця, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ПОКЛИКАНІ СЦЕНОЮ». 19:00

21.05.2015

21 травня, четвер, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ. «Шлях до творчих вершин». 13:00

21.05.2015

21 травня, четвер, Червоний зал
ФІЛЬМИ-ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНИХ ФЕСТИВАЛІВ. «ІДА». 18:30

21.05.2015

21 травня, четвер, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «ХВИЛИНА УСВІДОМЛЕННЯ». 19:00

19.05.2015

19 травня, вівторок, Синій зал
Прем’єра фільму «НАКАЗАНО ЗАБУТИ». 18:30

17.05.2015

17 травня, неділя, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «ВЕЛИКІ ОЧІ». 17:00

16.05.2015

16 травня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «ЧАКЛУНКА». 15:00

15.05.2015

15 травня, п’ятниця, Синій зал
УКРТЕЛЕФІЛЬМУ - 50! «МІЖ ВІЙНАМИ І МИРОМ». 18:00

14.05.2015

14 травня, четвер, Синій зал
Прем’єра документального фільму «ПО КОЛУ». 18:30

14.05.2015

14 травня, четвер, Червоний зал
Прем’єра документального фільму «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ». 19:00

13.05.2015

13 травня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ВІДЕОГРАМА РЕВОЛЮЦІЇ». 19:00

12.05.2015

12 травня, вівторок, Малий зал
«ЛАБОРАТОРІЯ СЦЕНАРІЇВ НСКУ». 17:00

07.05.2015

7 травня, четвер, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «НЕЗЛАМНА». 18:30

07.05.2015

7 травня, четвер, Синій зал
Творчий вечір ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЯ. «МЕЛАНЧИНЕ ВЕСІЛЛЯ». 18:00

06.05.2015

6 травня, середа, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ПОБАЧЕННЯ НАОСЛІП». 18:30

06.05.2015

6 травня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ЧОРНА СКРИНЬКА ФРН». 19:00

05.05.2015

5 травня, вівторок, Синій зал
ТИМ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ З ВІЙНИ, ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ! 18:30

29.04.2015

29 квітня, середа, Малий зал
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

29.04.2015

29 квітня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «КІНО, ВІТЕР І ФОТОГРАФІЯ». 19:00

27.04.2015

27 квітня, понеділок, Синій зал
Х дні польського кіно. «ПАСАЖИРКА». 18:30

26.04.2015

26 квітня, неділя, Синій зал
KISFF-2015. Ретроспектива Кшиштофа Кесльовського. 17:00

26.04.2015

26 квітня, неділя, Синій зал
KISFF-2015. Ретроспектива Маті Діоп. 15:00

25.04.2015

25 квітня, субота
БУДИНОК КІНО НЕ ПРАЦЮЄ

24.04.2015

24 квітня, п'ятниця
БУДИНОК КІНО НЕ ПРАЦЮЄ

23.04.2015

23 квітня, четвер, Синій зал
«МАЙСТЕР ТА ЙОГО УЧНІ». Дипломні роботи студентів Ігора Негреску. 18:30

22.04.2015

22 квітня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ВЕЛИКА ТИША». 19:00

21.04.2015

21 квітня, вівторок, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «ТАКІ КРАСИВІ ЛЮДИ». 19:00

21.04.2015

21 квітня, вівторок, Синій зал
Ювілейний вечір кінорежисера ОЛЕКСАНДРА МУРАТОВА. 18:00

20.04.2015

20 квітня, понеділок, Синій зал
Х дні польського кіно. «ВАРШАВСЬКЕ ПОВСТАННЯ». 18:30

17.04.2015

17 квітня, п’ятниця, Синій зал
УКРТЕЛЕФІЛЬМУ - 50! «У ПОШУКАХ СЕБЕ», 18:30

16.04.2015

16 квітня, четвер, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно». «ОДЕРЖИМІСТЬ». 18:30

15.04.2015

15 квітня, середа, Малий зал
«Лабораторія сценаріїв НСКУ». 17:00

15.04.2015

15 квітня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ДАЛЕКО ВІД В’ЄТНАМУ». 19:00

14.04.2015

14 квітня, вівторок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «І СХОДИТЬ СОНЦЕ». 18:00

09.04.2015

9 квітня, четвер, Червоний зал
ФІЛЬМИ-ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНИХ ФЕСТИВАЛІВ. «ГРА В ІМІТАЦІЮ». 18:30

09.04.2015

9 квітня, четвер, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 13:00

08.04.2015

8 квітня, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «САЛЮТ, КУБИНЦІ!», «УЛІСС». 19:00

07.04.2015

7 квітня, вівторок, Синій зал
ЕТЮДИ ПРО ЛЕОНІДУ ОСИКУ. «УВІЙДІТЬ, СТРАЖДЕННІ!». 18:30

05.04.2015

5 квітня, неділя, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «ПРИГОДИ ПАДДІНГТОНА». 15:00

04.04.2015

4 квітня, субота, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «ЖІНКА НА ПОДВІР’Ї». 17:00

03.04.2015

3 квітня, п’ятниця, Синій зал
АНДРІЙ ТАРКОВСЬКИЙ. ХХІ СТОЛІТТЯ. 18:00

31.03.2015

31 березня, вівторок, Малий зал
«ЛАБОРАТОРІЯ ПРОЕКТІВ НСКУ». 17:00

31.03.2015

31 березня, вівторок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ»: «НЕ ОЗИРАЙСЯ!». 19:00

31.03.2015

31 березня, вівторок, Синя зала
Перший фестиваль комедії «ГаШоТю». 15:00

30.03.2015

30 березня, понеділок, Синя зала
Перший фестиваль комедії «ГаШоТю». 16:00

28.03.2015

28 березня, субота, Червоний зал
Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс «ДУХОВНІ ДЖЕРЕЛА»

28.03.2015

28 березня, субота, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «ДВА ДНІ, ОДНА НІЧ». 19:00

27.03.2015

27 березня, п'ятниця, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

26.03.2015

26 березня, четвер, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

26.03.2015

26 березня, четвер, Синій зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

26.03.2015

26 березня, четвер, Другий поверх
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

25.03.2015

25 березня, середа, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

25.03.2015

25 березня, середа, Синій зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

25.03.2015

25 березня, середа, Другий поверх
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

24.03.2015

24 березня, вівторок, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

24.03.2015

24 березня, вівторок, Синій зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

24.03.2015

24 березня, вівторок, Другий поверх
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

23.03.2015

23 березня, понеділок, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

23.03.2015

23 березня, понеділок, Синій зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

23.03.2015

23 березня, понеділок, Другий поверх
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

22.03.2015

22 березня, неділя, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

22.03.2015

22 березня, неділя, Синій зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

22.03.2015

22 березня, неділя, Другий поверх
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

21.03.2015

21 березня, субота, Червоний зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

21.03.2015

21 березня, субота, Синій зал
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

21.03.2015

21 березня, субота, Другий поверх
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

20.03.2015

20 березня, п'ятниця
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA

17.03.2015

17 березня, вівторок, Малий зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

17.03.2015

17 березня, вівторок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ»: «СОНЦЕ В ЛИСТІ АЙВОВОГО ДЕРЕВА». 19:00

15.03.2015

15 березня, неділя, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «ЛЮБИ МЕНЕ». 17:00

14.03.2015

14 березня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ: «СУПЕР ШІСТКА». 15:00

13.03.2015

13 березня, п’ятниця, Синій зал
МИХАЙЛО БЄЛІКОВ. НА ХВИЛЯХ ПАМ’ЯТІ. 18:00

12.03.2015

12 березня, четвер, Червоний зал
Посольство Аргентини в Україні представляє: «КАМЕРА-ОБСКУРА». 18:30

12.03.2015

12 березня, четвер, Синій зал
УКРТЕЛЕФІЛЬМУ - 50! «НОСТАЛЬГІЙНІ 60-ті». 19:00

11.03.2015

11 березня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». 12:00

11.03.2015

11 березня, середа, Синій зал
VI пленум Правління НСКУ. 15:00

10.03.2015

10 березня, вівторок, Синій зал
До дня народження Тараса Шевченка: «І Я ТАКИ ЖИВ!». 18:30

05.03.2015

5 березня, четвер, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ: «КРАСУНІ У ПАРИЖІ». 18:30

05.03.2015

5 березня, четвер, Червоний зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ»: «КІНОЛЮБИТЕЛЬ». 19:00

04.03.2015

4 березня, середа, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН: «ЗАПАМОРОЧЕННЯ». 17:00

03.03.2015

3 березня, вівторок, Малий зал
«Лабораторія сценаріїв»: Конкурс сценаріїв жанрового кіно. 17:00

01.03.2015

1 березня, неділя, Червоний зал
ФІЛЬМИ-ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ: «ЗНИКНЕННЯ ЕЛЕАНОР РIҐБІ». 17:00

28.02.2015

28 лютого, субота, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «ПОВОДИР». 17:00

27.02.2015

27 лютого, п’ятниця, Синій зал
Прем’єра фільму Віктора Політова «СВІТЛО З ПІТЬМИ». 18:00

26.02.2015

26 лютого, четвер, Малий зал
Акторська майстерня: «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

25.02.2015

25 лютого, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ. «Шлях до творчих вершин». 13:00

25.02.2015

25 лютого, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ЗІ СХОДУ». 19.00

24.02.2015

24 лютого, вівторок, Синій зал
Посольство Аргентини в Україні представляє: «ДОТОРКНУТИСЯ ДО НЕБА». 18:30

21.02.2015

21 лютого, субота, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «МОТИВАЦІЇ НУЛЬ». 17:00

20.02.2015

20 лютого, п’ятниця, Синій зал
Показ документального фільму «СПЕКОТНИЙ ЛЮТИЙ 2001-ГО. ЛИСТИ З ІНДІЇ». 18:30

18.02.2015

18 лютого, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ»: «20. ДВАДЦЯТЬ СВІДЧЕНЬ ПРО ПЕРЕЛАМНИЙ ДЕНЬ ПРОТИСТОЯНЬ НА МАЙДАНІ». 19:00

17.02.2015

17 лютого, вівторок, Синій зал
«Невідомий Зануссі»: «ВІЗИТ У ВІДПОВІДЬ». 18:30

16.02.2015

16 лютого, понеділок, Синій зал
«Невідомий Зануссі»: «СМЕРТЬ ПРОВІНЦІАЛА», «ІМПЕРАТИВ». 18:30

16.02.2015

16 лютого, понеділок, Малий зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ: АРТЕМ ЧАПАЙ. 18:00

15.02.2015

15 лютого, неділя, Червоний зал
Майстер-клас Кшиштофа Зануссі «Режисура вчора, сьогодні, завтра». 17.00

13.02.2015

13 лютого, п’ятниця, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «МОЛОДІ ЛЕВИ». 17:00

11.02.2015

11 лютого, середа, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». «ЩАБЛІ ДЕМОКРАТІЇ», «ЧОРНИЙ ЗОШИТ МАЙДАНУ». 19:00

10.02.2015

10 лютого, вівторок, Малий зал
«ЛАБОРАТОРІЯ СЦЕНАРІЇВ». Конкурс сценаріїв жанрового кіно. 17:00

08.02.2015

8 лютого, неділя, Червоний зал
КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ. «НАДНЕБЕЗПЕЧНИЙ». 17:00

07.02.2015

7 лютого, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. «СІМЕЙКА МОНСТРІВ». 14:00

07.02.2015

7 лютого, субота, Синій зал
Прем’єрний показ документального фільму «ГОЛЛІВУД НАД ДНІПРОМ. СНИ З АТЛАНТИДИ». 17:00

04.02.2015

4 лютого, середа, Синій зал
«СОВІСТЬ». Фільм–легенда Володимира Денисенка. 18:00

30.01.2015

30 січня, п’ятниця, Синій зал
«Лабораторія проектів»: Фестиваль кінопроектів. 17:00

29.01.2015

29 січня, четвер, Малий зал
«Лабораторія сценаріїв»: Конкурс сценаріїв жанрового кіно. 17:00

28.01.2015

28 січня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ. «Шлях до творчих вершин». Вітання ювілярів. 13:00

28.01.2015

28 січня, середа, Синій зал
Наш ілюзіон: «ЧУЖІ ЖІНКИ». 17:00

27.01.2015

27 січня, вівторок, Малий зал
Акторська майстерня: «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». 18:00

24.01.2015

24 січня, субота, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «НОВА ПОДРУЖКА». 17:00

22.01.2015

22 січня, четвер, Малий зал
Клуб документального кіно «Крупним планом»: «ТИХІШЕ». 19:00

20.01.2015

20 січня, вівторок, Малий зал
Презентація книжки Станіслава Чернілевського «ЧЕСЬКИЙ ЗОШИТ». 17:00

18.01.2015

18 січня, неділя, Червоний зал
Родинний кінозал: фільм «АМАЗОНІЯ: ІНСТРУКЦІЯ З ВИЖИВАННЯ». 15:00

17.01.2015

17 січня, субота, Червоний зал
Прем’єрний показ ігрового фільму «ПЛЕМ’Я». 17:00

16.01.2015

16 січня, п’ятниця, Синій зал
Вечір пам’яті кінодраматурга ВЛАДЛЕНА КУЗНЕЦОВА. 18:00

15.01.2015

15 січня, четвер, Малий зал
Клуб документального кіно "Крупним планом": «ЧОТИРИ РАЗИ». 19:00

11.01.2015

11 січня, неділя, Червоний зал
Родинний кінозал: «ПІНГВІНИ МАДАГАСКАРУ». 15:00

10.01.2015

10 січня, субота, Червоний зал
Найкращі фільми світового прокату: «КИТАЙСЬКА ГОЛОВОЛОМКА». 17:00

29.12.2014

29 грудня, понеділок, Малий зал
Семінар: «Закон «Про кінематографію». Відповідність до вимог кінопроцесу в Україні». Початок о 17:00

26.12.2014

26 грудня, п’ятниця, Синій зал
Вечір пам’яті ВІКТОРА СТЕПАНОВА. Початок о 18:00

25.12.2014

25 грудня, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті ОЛЕКСАНДРА ІТИГІЛОВА. Початок о 18:00

25.12.2014

25 грудня, четвер, Червоний зал
НАЙКРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ: «ПРОГУЛЯНКА СОНЯЧНИМ СВІТЛОМ». Початок о 18:30

24.12.2014

24 грудня, середа, Синій зал
Cценарний фест. «Кіноскрипт», майстер-класи: Я. Джусь, Р. Адамович, Ю. Помазков. 11:00

24.12.2014

24 грудня, середа, Синій зал
Нагородження переможців фестивалю «КІНОСКРИПТ». 18:00

23.12.2014

23 грудня, вівторок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО: «ІСТОРІЯ ҐЛЕННА МІЛЛЕРА». Початок о 17:00

22.12.2014

22 грудня, понеділок, Малий зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ: ВОЛОДИМИР РАФЕЄНКО. Початок о 18:00

22.12.2014

22 грудня, понеділок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up): «ВОЛОДАР МУХ». Початок о 19:00

21.12.2014

21 грудня, неділя, Червоний зал
«F63.9 ХВОРОБА КОХАННЯ». Початок о 17:00

18.12.2014

18 грудня, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті МИКОЛИ ШУДРІ. Початок о 18:00

17.12.2014

17 грудня, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин». Початок о 13:00

16.12.2014

16 грудня, вівторок, Синій зал
«ВІЛЬНА ЛЮДИНА. АНДРЄЙ САХАРОВ». Початок о 18:30

15.12.2014

15 грудня, понеділок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up): «ПАТРІОТКА». Початок о 19:00

13.12.2014

13 грудня, субота, Синій зал
Вечір присвячений 10-й річниці виходу на екран художнього фільму «ЗАЛІЗНА СОТНЯ». Початок о 17:00

12.12.2014

12 грудня, п’ятниця, Синій зал
Вечір пам’яті МИКОЛИ МАЩЕНКА. Початок о 18:00

11.12.2014

11 грудня, четвер, Синій зал
Прем'єра док. фільму «ДІАНА ПЕТРИНЕНКО. ДОКИ СПІВАЮ – ЖИВУ….». 18:00

11.12.2014

11 грудня, четвер, Червоний зал
Найкращі фільми світового прокату. «ОСЬ І ВОНА». 18:30

10.12.2014

10 грудня, середа, Червоний зал
Ігровий фільм «СПРАВЖНЯ ПРАВДА, ЖИТТЯ ЕСТЕЛЛИ» (Арґентина). 19:00

09.12.2014

9 грудня, вівторок, Синій зал
Документальний фільм «ДОВЖЕНКО У ВОГНІ». 18:30

08.12.2014

8 грудня, понеділок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ» (Close up): «МІСТ» (1928), «ІСТОРІЯ ВІТРУ» (1988). Початок о 19:00

07.12.2014

7 грудня, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «ГОЛГОФА». Початок о 17:00

06.12.2014

6 грудня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ: «БДЖІЛКА МАЙЯ». Початок о 15:00

06.12.2014

6 грудня, субота, Синій зал
Творчий вечір кінорежисера ГЕОРГІЯ ШКЛЯРЕВСЬКОГО. Початок о 17:30

05.12.2014

5 грудня, п’ятниця, Синій зал
ЗАБУТЕ КІНО. «МАЛЕНЬКИЙ ШКІЛЬНИЙ ОРКЕСТР» (1968), «ЧИ ВМІЄТЕ ВИ ЖИТИ?» (1970). Початок о 18:30

04.12.2014

4 грудня, четвер, Малий зал
«ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». Зустріч з ЮРІЄМ ЗМОРОВИЧЕМ. Початок о 18:00

02.12.2014

2 грудня, вівторок, Синій зал
Творча зустріч з кінорежисером ТОФІКОМ ШАХВЕРДІЄВИМ. Початок о 18:30

02.12.2014

2 грудня, вівторок, Малий зал
Семінар з проблем авторського права «Продюсер-автор: тонкощі договірних взаємин». 18:00

01.12.2014

1 грудня, понеділок, Синій зал
Документальний фільм «ВІЛЬНІ ЛЮДИ». Початок о 19:00

01.12.2014

1 грудня, понеділок, Малий зал
«ЛАБОРАТОРІЯ ПРОЕКТІВ НСКУ». Тренінґ перед пітчинґом в Держкіно. Початок о 17:00

30.11.2014

28-30 листопада, п’ятниця – неділя
ХХІ Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів КРОК-2014: У РІДНІЙ ГАВАНІ

27.11.2014

27 листопада, четвер, Синій зал
Прем’єра док. фільму «ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ МАЙДАН». 18:30

26.11.2014

26 листопада, середа, Синій зал
«СЦЕНАРНІ ТАЄМНИЦІ». Майстер-клас кінодраматурга БОГДАНА ЖОЛДАКА. 18:30

25.11.2014

24 – 25 листопада, понеділок-вівторок, Малий зал
Міжнародна науково-практична конференція «Екранна творчість у сучасному медіакультурному просторі»

25.11.2014

25 листопада, вівторок. Синій зал
V пленум Правління НСКУ. Початок о 15 годині

24.11.2014

24 листопада, понеділок, Синій зал
Клуб док. кіно «Крупним планом»: «Куди поділась ваша посмішка?». 19:00

22.11.2014

22 листопада, субота, Червоний зал
«КОСТЯНТИН СТЕПАНКОВ. СПОМИНИ ПІСЛЯ ЖИТТЯ» (7-8 фільми). 17:00

21.11.2014

21 листопада, п’ятниця, Червоний зал
«КОСТЯНТИН СТЕПАНКОВ. СПОМИНИ ПІСЛЯ ЖИТТЯ» (5-6 фільми). 18:30

20.11.2014

20 листопада, четвер, Синій зал
Творчий вечір кінорежисера МИХАЙЛА ТКАЧУКА. 18:00

19.11.2014

19 листопада, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ: «Шлях до творчих вершин». Вітання ювілярів. 13:00

18.11.2014

18 листопада, вівторок, Синій зал
ВІВАТ КІРІ МУРАТОВІЙ! Художній фільм «ДРУГОРЯДНІ ЛЮДИ». 18:30

17.11.2014

17 листопада, понеділок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ»: «СИЦИЛІЯ». 19:00

17.11.2014

16 листопада, неділя, Синій зал
Відкрита лекція документального фотографа міжнародної агенції «Magnum Photos» ЧЕН-ЧІ ЧАНҐА. Початок о 18:30

16.11.2014

16 листопада, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «ГОТЕЛЬ «ҐРАНД БУДАПЕШТ». 17:00

15.11.2014

15 листопада, субота, Червоний зал
Повнометражний аргентнський анімаційний фільм «ЧАРІВНИЙ ФУТБОЛ». 12:00

15.11.2014

15 листопада, субота, Червоний зал
Прем’єра художнього фільму «ЦЕ Я». 17:00

14.11.2014

14 листопада, п’ятниця, Синій зал
ЛАБОРАТОРІЯ ПРОЕКТІВ НСКУ: «Регулярні тренінги з оформлення проектів і захисту їх на пітчингах». 17:00

13.11.2014

13 листопада, четвер, Синій зал
Посольство Аргентини в Україні представляє п/м художній фільм «СИН НАРЕЧЕНОЇ». 18:30

12.11.2014

12 листопада, середа, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН: Художній фільм «МОГАМБО». 17:00

11.11.2014

11 листопада, вівторок, Синій зал
Прем'єра документального фільму «ДОРОГА. ВАСИЛЬ СТЕФАНИК». 18:30

10.11.2014

10 листопада, понеділок, Синій зал
Клуб документального кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ»: «ХРОНІКА ОДНОГО ЛІТА». 19:00

09.11.2014

9 листопада, неділя, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ. П/м анімаційний фільм «ЯК ПРИБОРКАТИ ДРАКОНА 2». Початок о 15:00

09.11.2014

9 листопада, неділя, Малий зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ. Зустріч з письменницею ОЛЬГОЮ ІЛЬНИЦЬКОЮ. Початок о 17:00

07.11.2014

7 листопада, п’ятниця, Синій зал
Творчий вечір ВАЛЕНТИНА СПЕРКАЧА. Початок о 18:00

05.11.2014

5 листопада, середа, Синій зал
Прем’єра док. фільму «ЛЮДМИЛА МЕШКОВА. ПІД ПОКРОВОМ СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ». 18:30

04.11.2014

4 листопада, вівторок, Малий зал
Творча дискусія на тему: «ЗМІНА КОМУНІКАЦІЙ. КІНО В ІНТЕРНЕТІ» Початок о 17:00

04.11.2014

4 листопада, вівторок, Синій зал
Вечір до дня визволення Києва: «ВАДИМ БОЙКО. ЖАГА ДО ЖИТТЯ». Початок о 18:30

02.11.2014

2 листопада, неділя, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату Художній фільм «ОДНА ЗУСТРІЧ». Початок о 17 годині

31.10.2014

29 жовтня, середа, Синій зал
КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ. Пам’яті Зіни Казаровицької. 18:00

31.10.2014

29 жовтня, середа, Синій зал
КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ. Пам’яті Зіни Казаровицької. 18:00

28.10.2014

28 жовтня, вівторок, Синій зал
Вечір пам’яті до 100-річчя від дня народження Марії Капніст. Початок о 18:00

24.10.2014

24 жовтня, п’ятниця, Червоний зал
Відкриття ХХХХІ сезону Будинку кіно: Великий вечір українських кінопрем'єр. Початок о 18:30

23.10.2014

23 жовтня, четвер, Синій зал
Прем’єрний показ док. фільму «ІГОР ШАМО. ПОСТЛЮДІЯ». Початок о 18:30

15.10.2014

15 жовтня, середа, Синій зал
Клуб док. кіно «КРУПНИМ ПЛАНОМ». Фільм «ЛЮБОВНІ ЗУСТРІЧІ». Реж. П’єр Паоло Пазоліні. Початок о 18:30

12.10.2014

10-12 жовтня: Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров»
За окремою програмою

09.10.2014

8-9 жовтня, Синій зал
Презентація МО молодих кінематографістів "ВІЛЬНІ". Початок о 18:30

07.10.2014

7 жовтня, вівторок, Синій зал
Цикл документальних фільмів «УКРАЇНСЬКА ЛУГАНЩИНА». Початок о 18:30

05.10.2014

3-5 жовтня. Червоний зал
ФЕСТИВАЛЬ ЯПОНСЬКОГО КІНО. Початок сеансів о 16:00

31.05.2014

31 травня, субота, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ: «РІО 2». Початок о 15:00

28.05.2014

28 травня, середа, Синій зал
МУЗИКА І КІНО. Фільми композитора Святослава Крутикова. Початок о 16.00

22.05.2014

22 травня, четвер, Червоний зал
Прем’єрний показ анімаційного серіалу «Моя країна – Україна». Початок о 18:30

20.05.2014

20 травня, вівторок, Червона зала
Х/ф Едуарда Кортеса «Пограбування». Початок о 18:30

16.05.2014

16 травня, п’ятниця, Синя зала
Прем’єра документального фільму «ТАРАС ШЕВЧЕНКО. ІДЕНТИФІКАЦІЯ». 18:30

15.05.2014

15 травня, четвер, Червоний зал
ЗАКРИТТЯ ХХХХ СЕЗОНУ БУДИНКУ КІНО. Х/ф «ТРУБАЧ». Початок о 18:30

15.05.2014

15 травня, четвер, Блакитна вітальня
Презентація книжки «Довженко без гриму: листи, спогади, архівні знахідки». 17:00

14.05.2014

14 травня, середа, Синій зал
Прем’єрний показ документальної драми. «ЕКСПЕДИЦІЯ». 18:00

13.05.2014

13 травня, вівторок, Синій зал
Документальний фільм ВАЛЕРІЙ ЛАМАХ. КОЛО ЖИТТЯ. 18:00

29.04.2014

29 квітня, вівторок, Малий зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». Початок о 18:00

29.04.2014

29 квітня, вівторок, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату «ФІЛОМЕНА». Початок о 18:30

24.04.2014

24 квітня, четвер, Синій зал
Майстер-клас «З досвіду роботи в стереоскопічному форматі 3D у фільмі «Вій». Початок о 18:00

23.04.2014

23 квітня, середа, Малий зал
ВЕЧІР ЕКОЛОГІЧНОГО КІНО. «ІНШИЙ ЧОРНОБИЛЬ». Початок о 18:30

22.04.2014

22 квітня, вівторок, Синій зал
Вечір пам’яті ІГОРЯ ПИСАНКА. Х/ф «ХРИСТОС ВОСКРЕС». Початок о 18:00

17.04.2014

17 квітня, четвер, Синій зал
Вечір пам’яті ФЕЛІКСА СОБОЛЄВА. Початок о 18:00

16.04.2014

16 квітня, середа, Червоний зал
ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ. Початок о 18:30

15.04.2014

15 квітня, вівторок, Синій зал
ТВОРЧА ДИСКУСІЯ «Коли революція стає контрреволюцією?». Початок о 18:00

14.04.2014

14 квітня, понеділок, Синій зал
Прем’єра документального фільму «У ЗАТИШКУ БІЛИХ АКАЦІЙ». Початок о 18:00

12.04.2014

12 квітня, субота, Червоний зал
«РОБІНЗОН КРУЗО: ВАТАЖОК ПІРАТІВ». Початок о 15:00

10.04.2014

10 квітня, четвер, Синій зал
Документальний фільм «ЗІРКИ НА ОБРІЇ»: Початок о 18:30

09.04.2014

2-9 квітня, середа-середа, Малий зал
НСКУ, Польський інститут і студія «Еверест» представляють: «МОЛОДІ ПРО МОЛОДИХ»

09.04.2014

9 квітня, середа, Синій зал
«КІНОШЕВЧЕНКІАНА. 1965-1991». Початок о 18:00

08.04.2014

8 квітня, вівторок, Малий зал
МОЛОДЕ КІНО УКРАЇНИ В 3D: Dипломи! Dебюти!! Dебати!!! Початок о 18:30

06.04.2014

6 квітня, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «ГРАВІТАЦІЯ». Поч. о 17:00

04.04.2014

3 квітня, четвер, Синій зал
Худ. фільм «СОН». Поч. о 18:00. Вступне слово Дмитра Павличка

02.04.2014

1 квітня, вівторок. Синій зал
Кіновечір «СПІВАЮЧИ ПІД ДОЩЕМ». Благодійний внесок від 25 грн. Початок о 19:00

01.04.2014

31 березня, понеділок, Синій зал
Фільм-опера «ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ». Початок о 18:00

31.03.2014

30 березня, неділя, Червоний зал
Родинний кінозал. «ПРОГУЛЯНКИ З ДИНОЗАВРАМИ». Поч. о 15:00

29.03.2014

21-28 березня, п’ятниця-п’ятниця
ХІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

29.03.2014

28 березня, п’ятниця, Синій зал
Ретроспективний показ фільмів Фелікса Соболєва. Початок о 18:30

21.03.2014

20 березня, четвер, Синій зал
Прем’єрний показ документального фільму «ТІ, ХТО РЯТУЮТЬ КИЇВ». Початок о 18:00

21.03.2014

20 березня, четвер, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «КРЕДЕНС». Поч. о 18:30

19.03.2014

19 березня, середа, Синій зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». Художній фільм «ТАРАС ШЕВЧЕНКО». Початок о 18:00

18.03.2014

18 березня, вівторок, Блакитна вітальня
Круглий стіл: «Сергій Параджанов та українська школа пластичного мислення». Початок о 16:00

18.03.2014

18 березня, вівторок, Конференц-зал
Відкриття фотовиставки «ПАРАДЖАНОВ. ДОТИК». Початок о 18:00

18.03.2014

18 березня, вівторок, Синій зал
КАРНАВАЛЬНИЙ ПАРАДЖАНОВ. Початок о 19:00

17.03.2014

17 березня, понеділок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. «СКАНДАЛ В КЛОШМЕРЛІ», «БЕЗРОБІТНІЙ З КЛОШМЕРЛЯ». Початок о 17:00

16.03.2014

16 березня, неділя, Червоний зал
Художній фільм «ГОББІТ: ПУСТКА СМОҐА». Початок о 17:00

14.03.2014

14 березня, п’ятниця, Синій зал
Творчий вечір з нагоди ювілею заслуженого артиста України ОЛЕГА КОМАРОВА. Початок о 18:00

13.03.2014

13 березня, четвер, Синій зал
До 80-ліття від дня народження ОТАРА ІОСЕЛІАНІ... Початок о 18:00

12.03.2014

12 березня, середа, Конференц-зал
ІV пленум Правління НСКУ. Початок о 15:00

12.03.2014

12 березня, середа, Синій зал
До 85-річчя з дня народження МИКОЛИ СТОРОЖЕНКА. «ВІДНАЙДЕННЯ ІСТИНИ». Початок о 18:00

11.03.2014

11 березня, вівторок, Синій зал
До 200-річчя Тараса Шевченка: Документальний фільм «ТАРАС». Початок о 18:00

07.03.2014

7 березня, п’ятниця, Червоний зал
Художній фільм «ВЕЛИКА КРАСА». Початок о 18:30

06.03.2014

6 березня, четвер, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. Фільми «Чоловік, який любив жінок» та «Крик кохання». Початок о 17:00

05.03.2014

5 березня, середа, Синій зал
Асоціація драматургів представляє: «Майдан. Історії». Початок о 18:30

02.03.2014

2 березня, неділя, Червоний зал
«Російське кіно: прем’єра в Києві». Художній фільм «ШВИДШЕ ЗА КРОЛИКІВ». Початок о 17:00

18.02.2014

18 лютого, вівторок, Синій зал
До 200-річчя Тараса Шевченка: «КІНОШЕВЧЕНКІАНА. 1965-1991». Початок о 18 годині

17.02.2014

17 лютого, понеділок, Синій зал
До 25-річчя кіностудії «Кінематографіст»: «TERRA VERMELHA»/ «ЧЕРВОНА ЗЕМЛЯ». Початок о 18:30

16.02.2014

16 лютого, неділя, Червоний зал
Найкраще зі світового прокату: «РАДНИК». Початок о 17:30

15.02.2014

15 лютого, субота, Синій зал
Акторська майстерня «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». Початок о 15:00

13.02.2014

13 лютого, четвер, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН: Художній фільм «КАНКАН». Початок о 18 годині

12.02.2014

12 лютого, середа, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату: «АНЖЕЛІКА, МАРКІЗА ЯНГОЛІВ». Початок о 18:30

10.02.2014

10 лютого, понеділок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО: «СНІДАНОК У ТІФФАНІ». Початок о 18 годині

09.02.2014

9 лютого, неділя, Червоний зал
Повнометражний анімаційний фільм «КРИЖАНЕ СЕРЦЕ». Початок о 15 годині

07.02.2014

7 лютого, п’ятниця, Червоний зал
Фільми-переможці міжнародних кінофестивалів: «ГОНКА». Початок о 18:30

01.02.2014

1 лютого, субота, Червоний зал
Алік Шпилюк представляє: «Мистецькі фільми в Будинку кіно». Художній фільм «ЖИТТЯ АДЕЛІ». Початок о 17 годині

31.01.2014

31 січня, п’ятниця, Червоний зал
«Російське кіно: прем’єра в Києві»: «ГІРКО». Початок о 18:30

28.01.2014

28 січня, вівторок, Синій зал
До 200-річчя Тараса Шевченка та 50-річчя кінострічки: Фільм-опера «НАЙМИЧКА». Початок о 18 годині

26.01.2014

26 січня, неділя, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату. «ГОЛОДНІ ІГРИ: У ВОГНІ». Початок о 17 годині

25.01.2014

25 січня, субота, Синій зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «ПОЕТИЧНА МОЗАЇКА». Початок о 15 годині

24.01.2014

24 січня, п’ятниця, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату. «КАСТИНҐ». Початок о 18 годині 30 хвилин

23.01.2014

23 січня, четвер
До дня народження режисера РАФАЇЛА НАХМАНОВИЧА...

22.01.2014

22 січня, середа, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «ЧИ Є ЖИТТЯ НА МАРСІ?». Початок о 18 годині

21.01.2014

21 січня, вівторок
ДО 90-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ СЕРГІЯ ПАРАДЖАНОВА...

20.01.2014

20 січня, понеділок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. «МЕЛОДІЯ З ПІДВАЛУ». Початок о 18 годині

19.01.2014

19 січня, неділя, Червоний зал
Художній фільм «ІВАН СИЛА». Початок о 17 годині

17.01.2014

17 січня, п’ятниця, Синій зал
До 200-річчя Тараса Шевченка. «СТОРІНКИ ДОКУМЕНТАЛЬНОЇ КІНОШЕВЧЕНКІАНИ». Початок о 18 годині

15.01.2014

15 січня, середа, Синій зал
Прем’єра док.фільму «ДЕНИСІЯ. СВІТИ ВОЛОДИМИРА ДЕНИСЕНКА». О 18:30

14.01.2014

14 січня, вівторок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. Художній фільм «ФРАНЦУЗЬКИЙ КАНКАН». Початок о 17 годині

12.01.2014

12 січня, неділя, Червоний зал
Анімаційний фільм. «МІНЛИВА ХМАРНІСТЬ, ЧАСОМ ФРИКАДЕЛЬКИ 2». О 15:00

11.01.2014

11 січня, субота, Червоний зал
Художній фільм «МАЧЕТЕ ВБИВАЄ». Режисер Р. Родріґес. Початок о 17:00

06.01.2014

6 січня, понеділок, Червоний та Синій зали
Новорічна ялинка 2014: Вистава й перегляд мультфільмів. Початок о 12:30

29.12.2013

29 грудня, неділя, Синій зал
Творчий вечір ЛЕСЯ ЗОЦЕНКА. Початок о 17 годині

25.12.2013

25 грудня, середа, Синій зал
«Кіношні бувальщини». Фільму «ПАРТИЗАНСЬКА ІСКРА» - 55 років. Початок о 18 годині

24.12.2013

24 грудня, вівторок, Червоний зал
Прем’єрний показ художнього фільму «ХАЙТАРМА». Початок о 18 годині 30 хвилин

23.12.2013

23 грудня, понеділок, Синій зал
ЮВІЛЕЇ ФІЛЬМІВ – РОКОВИНИ ГЕРОЇВ Вечір пам’яті праведників - лікаря Т. Яновського та археолога М. Макаренка

22.12.2013

22 грудня, неділя, Червоний зал
РОДИННИЙ КІНОЗАЛ: анімаційний фільм "Літачки"

22.12.2013

22 грудня, неділя, Червоний зал
«Мистецькі фільми в Будинку кіно» - «ПРИСТРАСТІ ДОН ЖУАНА»

21.12.2013

21 грудня, субота, Синій зал
Прем’єра документального фільму «ЛАРИСА КАДОЧНІКОВА. АВТОПОРТРЕТ»

19.12.2013

19 грудня, четвер, Синій зал
«Поетична мозаїка»: СЛАВИМО, СЛАВИМО МИКОЛАЯ!

19.12.2013

19 грудня, четвер, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату Документальний фільм «САНСАРА»

18.12.2013

18 грудня, середа, Синій зал
25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»

17.12.2013

17 грудня, вівторок, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

16.12.2013

16 грудня, понеділок, Синій зал
Прем’єрний показ фільму «БЕКЕНДОР»

15.12.2013

15 грудня, неділя, Червоний зал
«Російське кіно: прем’єра в Києві». Художній фільм «СТАЛІНГРАД»

13.12.2013

13 грудня, п’ятниця, Синій зал
Майстерня Юрія Терещенка представляє: "ФОТОФІЛЬМ. У ПОШУКАХ ЖАНРУ"

13.12.2013

13 грудня, п’ятниця, Червоний зал
ЛЕОНІД БИКОВ: «А МУЗИКА ВІЧНА…». Творчий вечір у двох частинах...

12.12.2013

12 грудня, четвер, Синій зал
ШАМАНСТВО ОСОБИСТОСТІ Вечір пам’яті до 80-річчя від дня народження ВІКТОРА КІСІНА

11.12.2013

11 грудня, середа, Синій зал
ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

10.12.2013

10 грудня, вівторок, Синій зал
ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

10.12.2013

10 грудня, вівторок, Червоний зал
ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»

09.12.2013

9 грудня, понеділок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО. Художній фільм «ХТО БОЇТЬСЯ ВІРДЖИНІЇ ВУЛЬФ»

09.12.2013

9 грудня, понеділок, Малий зал
ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ. Зустріч з автором книжки «Рыжик» ЮЛІЄЮ ПИЛИПЕНКО

08.12.2013

8 грудня, неділя, Червоний зал
Художній фільм «ЛОМБАРД»

07.12.2013

7 грудня, субота, Червоний зал
Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»

06.12.2013

6 грудня, п’ятниця, Синій зал
Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

05.12.2013

5 грудня, четвер, Синій зал
Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

04.12.2013

4 грудня, середа, Синій зал
Прем’єрний показ документального фільму «ДМИТРО ГНАТЮК. МОНОЛОГИ»

03.12.2013

3 грудня, вівторок, Блакитна вітальня
Презентація книжки Галини Денисенко «ЧУЄШ, БРАТЕ МІЙ!»

03.12.2013

3 грудня, вівторок, Синій зал
Перегляд фільмів до фестивалю «Imago – Film Fest»

02.12.2013

2 грудня, понеділок, Синій зал
Вечір пам’яті кінорежисера, скульптора Ростислава Синька

30.11.2013

30 листопада, субота, Червоний зал
Алік Шпилюк представляє проект «Мистецькі фільми в Будинку кіно»: «Найкраща пропозиція» (Реж. Д. Торнаторе)

28.11.2013

25-28 листопада, понеділок–четвер
XVIII Міжнародний кінофестиваль студентських фільмів «Пролог»

27.11.2013

27 листопада, середа, Червоний зал
Найкращі фільми світового кінопрокату: «Великий Ґетсбі»

25.11.2013

25 листопада, понеділок, Синій зал
«Кіношні бувальщини»: Артур Войтецький

23.11.2013

23 листопада, субота, Червоний зал
Посольство Аргентини в Україні представляє дитячий кіноранок: «Бунт пернатих»

23.11.2013

23 листопада, субота, Червоний зал
«Російське кіно: прем’єра в Києві» представляє художній фільм «Гра в правду»

22.11.2013

22 листопада, п’ятниця, Червоний зал
Прем’єрний показ фільму «Параджанов» (Реж. С. Аведікян, О. Фетісова)

21.11.2013

21 листопада, четвер, Синій зал
ЛАБОРАТОРІЯ ПРОЕКТІВ НСКУ ПРЕДСТАВЛЯЄ: «Виграти пітчинґ. Обмін досвідом»

20.11.2013

20 листопада, середа, Малий зал
Рада ветеранів НСКУ: «Шлях до творчих вершин»

20.11.2013

20 листопада, середа, Синій зал
ІІІ пленум Правління НСКУ

20.11.2013

20 листопада, середа, Червоний зал
Прем’єрний показ короткометражних фільмів із Санкт-Петербурга за участі авторів

19.11.2013

19 листопада, вівторок, Синій зал
Посольство Аргентини в України представляє: «Дипломна робота з убивства»

15.11.2013

15 листопада, п’ятниця, Синій зал
Imago – Film Fest

14.11.2013

14-17 листопада, четвер-неділя, Блакитна вітальня
ЛАБОРАТОРІЯ ДРАМАТУРГІЇ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ

14.11.2013

14 листопада, четвер, Синій зал
СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО В 3D – DИПЛОМИ. DЕБЮТИ. DИСКУСІЇ.

13.11.2013

13 листопада, середа, Синій зал
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ «Поетична мозаїка»: ЧИТАЙМО І СПІВАЙМО КЛАСИКУ!

12.11.2013

12 листопада, вівторок, Блакитна вітальня
Клуб «СТРАТЕГИ І СТРАТЕГІЇ»: письменник, дипломат, мислитель Юрій Щербак

11.11.2013

11 листопада, понеділок, Синій зал
ЗІРКИ СВІТОВОГО КІНО: «Графиня із Гонконґу» (реж. Ч. Чаплін)

10.11.2013

10 листопада, неділя, Синій зал
Світова флешмоб-прем’єра документального фільму «Я-Мобер» (Реж. А. Дем’яненко, Д. Томашпольський)

07.11.2013

7-9 листопада, четвер-субота, Червоний зал
«Сучасна анімація - досягнення, проблеми, перспективи»

07.11.2013

7 листопада, четвер, Синій зал
НАШ ІЛЮЗІОН: «На західному фронті без змін», «Нюрнберзький процес»

25 квітня, вівторок, Синій зал Показ фільмів «ВАСИЛЬ ДМИТРОВИЧ БРАТУСЬ», «ЯВДОХА ПАВЛІВНА». 18:00

27 квітня, четвер, Червоний зал Кращі фільми світового кінопрокату. «У ЛІЖКУ З ВІКТОРІЄЮ». 18:30

16 травня, вівторок, Синій зал Творча зустріч із ЛІДІЄЮ ЧАЩИНОЮ. 18:00