f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

17 січня, вівторок, Синій зал

17.01.2017

Післяпрем’єрний показ документального фільму «ВИГРАТИ ВСЕ»

Автор сценарію та режисер Дмитро Томашпольський

Оператор Тарас Шаповал

Композитор Тимур Полянський

Виконавчий продюсер Євгенія Раух

Продюсер Олена Дем’яненко

Кінокомпанія «Гагарін Медіа» на замовлення Державного агентства України з питань кіно, 2016 рік

Стрічку створено до 80-річчя від дня народження великого українського тренера Ігоря Турчина, під керівництвом якого легендарна гандбольна команда «Спартак» (Київ) здобула всі можливі перемоги у своєму виді спорту як на державному, так і на міжнародному рівнях: від чемпіонату країни (20 років поспіль), Кубка Європи (13 разів) до світової першості та Олімпійських ігор. Лідера команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття. А клуб «Спартак» (Київ) потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Фільм увійшов в шорт-лист «Кращі фільми світу про спорт 2016 року» на 34-му Міжнародному фестивалі спортивного кіно і телебачення у Мілані (Milano International FICTS Fest)

Початок о 18 годині 

ВХІД ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ

Запрошення на показ можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. №208) або роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.