f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини кінематографії світу та кінопрокату.

Кінгс Мен: 5 причин сказати цьому фільму "Ні!" та не йти до кінотеатрів


Дата прем’єри приквела франшизи про секретну службу Kingsman змінювалася кілька разів. Стрічка мала вийти ще у 2019 році. Але через пандемію її перенесли на 2021-й. Проте й тут рішення було неостаточним. Навіть у грудні ще висіли афіші на сайтах кінотеатрів. В останній момент оголосили нову дату – 13 січня 2022 року.

https://life.liga.net/rozvagy/article/kings-men-5-prichin-skazat-etomu-filmu-net-i-ne-idti-v-kinoteatry

Головне кіно січня: кінотеатральні прем’єри, варті уваги


Від шпигунських бойовиків до драми про дорослішання – які стрічки варто не пропустити цього місяця. Нове творіння Ґільєрмо дель Торо, стрічка, яка з’явилася завдяки Джессіці Честейн, Джаред Лето в образі вампіра, фільм від української режисерки, що отримав «Кришталевого ведмедя» на Берлінале, а також картина, де є карикатурний Распутін і не тільки. Величезний вибір кіно для походу в кінотеатр у січні – оберіть до смаку, дослідивши нову добірку прем’єр від Mind.

https://mind.ua/style/20234920-golovne-kino-sichnya-kinoteatralni-prem-eri-varti-uvagi

Найкращі ігри, фільми і серіали 2021 року за версією користувачів Metacritic


Metacritic – англомовний агрегатор, що збирає відгуки користувачів про музичні альбоми, відеоігри, фільми та телевізійні шоу, назвав найкращі тайтли 2021 року за версією користувачів сайту. Цього року в опитуванні взяли участь понад 2200 осіб.

Далі:

https://suspilne.media/196529-najkrasi-igri-filmi-i-seriali-2021-roku-za-versieu-koristuvaciv-metacritic/

Чон Хо-йон із “Ігри в кальмара” стала першою східноазіатською моделлю на обкладинці Vogue


Зірка серіалу “Ігри в кальмари” Чон Хо-йон підкорила нову вершину. Модель та акторка стала першою жінкою зі Східної Азії, яка з’явилася на обкладинці американського Vogue за його 130-річну історію. Зображення вже доступне у соціальних мережах видання, передає УНН.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1959319-chon-kho-yon-iz-igri-v-kalmara-stala-pershoyu-skhidnoaziatskoyu-modellyu-na-obkladintsi-vogue

Нове пуританство. Чому Голлівуд більше не знімає секс

Крістіна Ньюленд BBC Culture


Суспільство стає все більш сексуально відкритим. Однак у масовому американському кіно еротичних сцен сьогодні менше, ніж будь-коли. Чи почалася у Голлівуді доба нового пуританства?

Далі:

https://www.bbc.com/ukrainian/vert-cul-59306718