f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини кінематографії світу та кінопрокату

У жовтні в прокат вийде номінований на "Оскар" фільм з Монікою Белуччі

Він називається "Людина, яка продала свою шкіру" і вийде на великі екрани 14 жовтня. Стрічка, заснована на реальних подіях, розповідає про молодого сирійця, який втік зі своєї країни до Лівану, аби уникнути війни. Щоб мати можливість подорожувати Європою і жити зі своєю коханою, він продає свою шкіру — погоджується на незвичайне татуювання. Художник зображає на його спині шенгенську візу. Перетворивши власне тіло на дороговартісний витвір мистецтва, головний герой мусить працювати артоб'єктом у різних музеях світу і розуміє, що його рішення насправді зовсім не означає свободи.

Далі:

https://suspilne.media/amp/165413-u-zovtni-v-prokat-vijde-nominovanij-na-oskar-film-z-monikou-belucci-2/?fbclid=IwAR0JJ8RtsP9BL0ZbbhNPr9eS9ATgxEmVjkO4_keJN8GU86YXoFp5D2Ya6C4

Голлівудський актор Деніел Крейг емоційно, зі сльозами на очах, попрощався з командою, що створювала останню частину стрічки про агента 007.


Відповідне відео опублікували в Twitter. Актор подякував усій команді та сказав, що для нього було честю працювати з ними. За його словами, він отримував задоволення від кожної секунди процесу фільмування.

До цього Крейг зіграв роль Бонда у п’яти фільмах франшизи.

Далі:

https://bykvu.com/ua/bukvy/deniel-krejg-zi-slozami-na-ochah-poproshhavsja-z-komandoju-filmu-pro-agenta-007-video/?fbclid=IwAR1Zoygjq_0P6SpTY6pDCTK4BWsdrhm_-6am9rFwCtOtoikmK9y4HuTtzck