f y
Національна спілка кінематографістів України

Правління

Склад Правління НСКУ, обраний на VІІ (ХIIІ) Зїзді НСКУ
25 жовтня 2016 року

  • Марина Багрій-Шахматова
  • Роман Балаян
  • Євген Баренбойм (Женін)
  • Сергій Борденюк
  • Лариса Брюховецька
  • Марія Бушан (Вайно)
  • Анатолій Вишневський
  • Володимир Войтенко
  • Володимир Гронський
  • Володимир Губа
  • Георгій Давиденко
  • Олександр Деньга
  • Андрій Дончик
  • Віталій Зимовець
  • Богдан Жолдак
  • Лариса Кадочнікова
  • Людмила Калінкауцька
  • Анатолій Кокуш
  • В'ячеслав Криштофович
  • Віктор Олендер
  • Сергій Лисецький
  • Ярослав Лупій
  • Євген Максимов
  • Раїса Недашківська
  • Віллен Новак
  • Олена Парфенюк
  • Мирослав Слабошпицький
  • Сергій Слєпак
  • Валентина Слобода
  • Георгій Стремовський
  • Едуард Тімлін
  • Олександр Токарєв
  • Сергій Тримбач
  • Володимир Хмельницький
  • Лідія Чащина
  • Наталя Чернишова
  • Ганна Чміль
  • Катерина Шандибіна
  • Роман Ширман
  • Олександр Шпилюк
  • Олесь Янчук – голова НСКУ (обраний VІІІ (ХIV) З’їздом НСКУ 28 серпня 2017 року)

Склад секретаріату Правління НСКУ

  • Олесь Янчук – голова НСКУ, голова Комісії з прийому до членів НСКУ
  • Сергій Тримбач – заступник голови Спілки, голова Комісії з регламенту та етики
  • Ярослав Лупій – голова Правління Одеського відділення НСКУ
  • Олена Парфенюк – Організаційний секретар
  • Сергій Борденюк – голова Рейтингової комісії
  • Лариса Брюховецька – голова Комісії з кіноосвіти
  • Володимир Гронський – голова Комісії з авторського права
  • Богдан Жолдак
  • Сергій Слєпак – голова Комісії з технічного переоснащення Будинку кіно
  • Валентина Слобода – голова Координаційної ради відділень та осередків НСКУ
  • Роман Ширман – голова Комісії з фестивального руху та Премії НСКУ

Склад Ревізійної комісії НСКУ

  • Володимир Білощук
  • Валерія Воронянська
  • Юрій Гармаш – голова Ревізійної комісії НСКУ
  • Манус Ігнатовський
  • Світлана Коробіна
  • Вадим Логазько
  • Валерій Майданюк
  • Алла Мещерякова
  • Олександр Скудар
  • Людмила Шейкіна
  • Олег Шеременко

Комісії НСКУ

  • Комісія з законодавчих ініціатив – Сергій Галетій
  • Комісія з інформаційної політики  
  • Комісія з кіномережі та дистрибуції – Юрій Ріпенко
  • Комісія сприяння кіноаматорству – Владислав Таранюк
  • Комісія з розвитку кінопроектів – Дмитро Томашпольський
  • Комісія з захисту історичної спадщини – Станіслав Сукненко
  • Комісія з соціального захисту – Мирослава Ульшина
  • Рада ветеранів НСКУ – Георгій Давиденко
  • Комісія з регламенту та етики – Сергій Тримбач
  • Рейтингова комісія – Сергій Борденюк
  • Комісія з кіноосвіти – Лариса Брюховецька
  • Комісія з авторського права – Володимир Гронський 
  • Комісія з технічного переоснащення Будинку кіно – Сергій Слєпак
  • Комісія з фестивального руху та Премії НСКУ – Роман Ширман
  • Комісія з прийому до членів НСКУ – Олесь Янчук

  • Комісія сприяння популяризації українського кіно – Владислав Таранюк

 

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»