f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

5 листопада, четвер, Синій зал

05.11.2015

Пам’яті МИКОЛИ СТОРОЖЕНКА

Прем’єрний показ документального фільму «ВОЗНЕСІННЯ» 

Режисер Євген Політов

Оператор Віктор Політов

Україна, 2015 рік

Документальну стрічку присвячено народному художнику України, академіку Національної академії мистецтв України Миколі Стороженку (1928–2015). 

Микола Стороженко працював у галузі станкового і монументального живопису, книжкової графіки. Віртуозно володів різними мистецькими техніками.

У своїх творах прагнув досягти гармонії, розгадати таємниці народних традицій, наповнити композиції глибоким змістом, духовністю. Оригінальними, самобутніми є його твори монументального живопису і книжкової графіки. Оформлені ним видання відзначені найвищими нагородами на вітчизняних та міжнародних виставках.

У 2004 році Микола Стороженко завершив багаторічну працю над ілюстраціями, доповненими літературними есе-роздумами та передмовою до «Кобзаря» Тараса Шевченка. А у 2009 році було видано його унікальну книгу «Мій Шевченко» та вийшов фільм «Шевченко Стороженка».

Початок о 18 годині 30 хвилин

18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»