f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Плем’я» здобуло премію «Ніка» кращому фільму країн СНД і Балтії

31.03.2015

31 березня 2015 року українська стрічка «Плем’я» Мирослава Слабошпицького здобула Національну премію «Ніка» Російської академії кінематографічних мистецтв у категорії «Кращий фільм країн СНД і Балтії».

Це вже 39 нагорода вітчизняного фільму, що має у своїй скарбничці премію Європейської кіноакадемії у номінації «Відкриття року».

Зокрема, 28 березня 2015 року «Плем’я» Мирослава Слабошпицького отримало нагороду «Кращому фільму» МКФ Jameson у Дубліні.

За результатами опитування Бюро української кіножурналістики «Підсумки українського кінопрокату та кінопроцесу – 2014 року» «Плем’я» було визнано найкращим фільмом 2014 року, найкращою українською стрічкою року та стрічкою, яку слід було висунути від України на «Оскар», а Мирослава Слабошпицького кіножурналісти назвали «Особистістю 2014 року в українському кіно».

Рік тому російську кінонагороду у категорії «Кращий фільм країн СНД і Балтії» здобула вітчизняна стрічка «Хайтарма» Ахтема Сеїтаблаєва.

Власна інформація НСКУ

3 квітня, у п'ятницю, у Синій залі Будинку кіно відбудеться вечір «Андрій Тарковський. ХХІ століття», під час якого двоюрідна сестра видатного митця Неллі Тарковська вручить МЕЧ АНДРЄЯ ТАРКОВСЬКОГО кінорежисеру Мирославу Слабошпицькому.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.