Вечір з кінорежисером Олесем Саніним у Постійному представництві України при Раді Європи
28.02.2024
![](/files/1709151578.jpg)
Постійне представництво України при Раді Європи
27 лютого ППУ при Раді Європи провело особливий вечір разом із українською громадою, привітавши видатного українського режисера, Героя українського кінематографа - Oles Sanin
Його талант і внесок в розвиток українського кіно надихає не лише в Україні, а й за її межами. Цей вечір був чудовою нагодою вшанувати та відзначити його творчість та досягнення, які заслуговують на велику увагу та визнання.
Неймовірний фільм Олеся Саніна – пригодницько-історичний екшн "Довбуш", який став наймасштабнішим (зшито понад 1000 костюмів, створено 450 перук зварено 150 літрів кіношної крові) проєктом українського кінематографу, буде показано у кінотеатрах Франції протягом весни 2024 року. – «Я не хочу тікати, я хочу жити тут, вільно, на своїй землі», – скаже Олекса своїй коханій Марічці (Головні герої фільму «Довбуш»)
https://www.facebook.com/photo/?fbid=799472552217280&set=pcb.799475858883616