f y
Національна спілка кінематографістів України

Фестивалі екранних мистецтв -2021.

Спайк Лі, «класова нерівність» та французькі круасани | Канули в Канни.

Суспільне Культура


У новій серії нашого влогу «Канули в Канни» ведуча Юлія Дичук нарешті втілила свою кулінарну мрію, а заодно показала, як працює «класова нерівність» на Каннському кінофестивалі. Хоча, якщо бути чесними, більше від цієї нерівності страждає наша операторка Олена Зашко. Окрім цього, Юлія, як продюсерка телеканалу UA: Культура, розповіла, чому це відрядження не дуже схоже на відпочинок. Скільки разів на день міняють червону доріжку, як потрапити на пресконференцію іменитих режисерів (СПОЙЛЕР: непросто) та чому на всіх постерах Каннського кінофестивалю Спайк Лі? Відповідаємо на ці питання у другому випуску «Канули в Канни».

Серія 2 https://www.youtube.com/watch?v=J-I9sBBvBHA&t=54s

Мандалорець, ВандаВіжн, Ферзевий гамбіт. У США оголосили номінантів "Еммі"


Телевізійна академія США оголосила список номінантів на щорічну премію "Еммі".

"Сьогодні були оголошені номінації на 73 премію "Еммі", що визнає багатство інноваційних сюжетів, виняткові нові програми та потужну і різноманітну групу талановитих номінантів", — повідомили у пресслужбі академії.

Перше місце серед номінантів розділили серіали "Корона" та "Мандалорець". За ними опинилися "ВандаВіжн", "Історія службниці", Saturday Night Live, "Тед Лассо", "Країна Лавкрафта", "Ферзевий гамбіт" і "Мейр з Істтауна". Як відзначається, лідирують в номінаціях шоу від HBO/HBO Max, на другому місці Netflix

https://suspilne.media/147194-mandalorec-vandavizn-ferzevij-gambit-u-ssa-ogolosili-nominantiv-emmi/

ОМКФ 2021: де відбудеться церемонія закриття кінофестивалю?

Зовсім скоро, а саме з 14 до 21 серпня відбудеться12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Нещодавно стало відомо, де пройде церемонія закриття. Читайте всі подробиці нижче.

https://hochu.ua/cat-afisha/novosti/article-109201-omkf-2021-de-vidbudetsya-tseremoniya-zakrittya-kinofestivalyu/

Кінофестиваль в Карлових Варах перенесли на серпень


Міжнародний кінофестиваль в Карлових Варах, який повинен був пройти на початку липня 2021 року, перенесли на кінець серпня.

Далі:

https://bykvu.com/ua/show/kinofestival-v-karlovih-varah-perenesli-na-serpen/?fbclid=IwAR2s3Un9D3EISpJr73Suq-V4h_P38-mzmB8Jq_gEAYhI5-tkiQsy06mu5QQ

Два українські фільми взяли нагороди на Артдокфесті в Ризі


В основному конкурсі фестивалю документального кіно «Артдокфест/Рига» два з чотирьох призів отримали фільми українських авторів. Переможців фестивалю оголосили в понеділок увечері. Як передає Укрінформ, список тріумфаторів викладений на сайті Артдокфесту.

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3239811-dva-ukrainski-filmi-vzali-nagorodi-na-artdokfesti-v-rizi.html

Міжнародний фестиваль документального кіно документального кіно Beldocs (International documentary film festival Beldocs) запрошує українських кінематографістів до участі в індустрійній секції.


Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Індустрійна секція відбудеться 10-15 вересня 2021 року в Белграді (Сербія). Фестиваль продовжив строк подання заявок до 30 квітня.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3223220-festival-beldocs-zaprosue-ukrainskih-kinematografistiv-do-ucasti-v-industrijnij-sekcii.html?fbclid=IwAR3bKbVOZcqDm2ev3ggJxMLn9PaUKuiAkKwhWOu-J5s-bmMTsJZCZUfjagI