f y
Національна спілка кінематографістів України

Інформація для кандидатів

на вступ до Національної спілки кінематографістів України

 

Щоб подати заяву на вступ до Спілки, заповніть будь ласка форму за посиланням: ФОРМА
(Список членів Спілки НСКУ для отримання р
екомендації, зі стажем перебування в Спілці не менш ніж чотири роки).

Телефон приймальної комісії +38 (067) 403 7250
e-mail: admission@ukrkino.org.ua
Завідувач секретаріатом Ірина Бігун

Прийому документів відбувається постійно, deadline до 20 червня 2024 року.

Чекаємо на вас у Спілці!

 

Склад приймальної комісії, затверджений І Пленумом від 14 грудня 2023 року:

Голова комісії - Станіслав Сукненко (редактор кіно та телебачення, кінознавець)
Заступник голови комісії - Денис Іванов (продюсер)
Члени комісії:
Маргарита Бурковська (акторка, лінейний продюсер)
Богдан Вержбицький (кінооператор, викладач, заслужений діяч мистецтв України)
Василь Вітер (кінорежисер, продюсер, викладач, заслужений діяч мистецтв України)
Андрій Кокотюха (кінодраматург, письменник)
Галина Криворчук (редактор, продюсер)
Сергій Марченко (кінорежисер, кандидат мистецтвознавства, викладач)
Наталія Марченкова (режисер, художник анімаційного кіно, викладач, заслужений діяч мистецтв України)
Василь Образ (кінорежисер, викладач)
Єлизавета Сміт (продюсер)
Володимир Євсіков (художник-постановник)

 

 

Приймальна комісії провела чергове засідання 22 травня 2024 року, на якому до складу Національної спілки кінематографістів України були рекомендовані наступні кандидати.

Рішенням Секретаріату від 27.05.2024 року були прийняті до складу НСКУ:

1. ЧЕРНОВ Мстислав Андрійович, режисер.
2. ЯКОВІЦЬКА Олена Петрівна, продюсерка.
3. РАЧКОВСЬКИЙ Євгеній Віталійович, кінопродюсер.
4. БОРИСЮК Антон Іванович, кінотеле
оператор.
5
. КУТУЗОВА Таїсія Валеріївна, режисерка і операторка.
6. ПОЛЯНСЬКИЙ Тимур Вячеславович, композитор.
7. ТЕР-АВАНЕСОВ Армен Рафаїлович, продюсер.
8. НІКУЛІН Руслан Віталійович, сценарист, режисер (Харків).
9. КОНОНЕНКО Тетяна Анатоліївна, режисерка.
10. ВАСИЛЬЄВ Артем Володимирович, оператор.
11. ЗЕМЛЯНИЙ Кирило Олександрович, режисер.

 

 

 

Приймальна комісії провела чергове засідання 27 березня та 23 квітня 2024 року, на якому до складу Національної спілки кінематографістів України були рекомендовані наступні кандидати.

Рішенням Секретаріату від 24.04.2024 року прийняті до складу НСКУ:

1. ПАНЧЕНКО Максим Вікторович, актор.

2. БЛІНОВ Сергій Геннадійович, оператор, оператор стедікам.

3. ЦВЄТКОВ Вячеслав Сергійович, кінооператор.

4. ЛАВРІНЕЦЬ Галина Петрівна, режисерка.

5. ТИХА Анастасія Анатоліївна, режисерка.

6. ГРЕШКО Дмитро Дмитрович, автор сценарію, режисер, оператор, продюсер.

7. ДЕАК Аліна Теодозіївна, журналістка, режисерка (Одеса).

8. АПОЧЕВСЬКИЙ Олексій Дмитрович, відеограф (Одеса).

9. СТУПАК Ольга Валеріївна, художник-оформлювачка (Вінниця).

10. ЧЕРЕПАНОВА Ольга Миколаївна, продюсерка, сценаристка.

 

1. ПОВЗУН Андрій Володимирович, режисер (Волинь).

2. ЗАХАРОВ Денис Юрійович, режисер (Черкаси).

3. ГРИША Валерій Валерійович, продюсер, режисер.

4. ГІЛЬ Андрій Володимирович, режисер.

5. ЛЮБОВ Андрій Іванович, режисер (Одеса).

6. АГОП'ЯН Олексій Мигранович, актор (Одеса).

7. ПЛЕТЕНЕЦЬКА Олександра Андріївна, кінооператорка.

8. МОІСЕЄВ Микита Олексійович, композитор.

9. СЕМЕНКОВИЧ Владислав Сергійович, оператор (Івано-Франківськ).

10. ЗЕЙНАЛОВ Сергій Романович, режисер.

11. КОЦЬКИЙ Максим Леонідович, режисер.

12. ШЕВЧЕНКО (Ласточкіна) Інна Вячеславівна, продюсерка.

 

 

Приймальна комісії провела чергове засідання 28 лютого 2024 року, на якому до складу Національної спілки кінематографістів України були рекомендовані наступних кандидатів.

Рішенням Секретаріату від 29.02.2024 року прийняті до складу НСКУ:

1. НАСИПАНИЙ Віктор Євгенович (творчий псевдонім Віктор Шторм), сценарист, режисер, продюсер.
2. СЛАДКЕВИЧ Антон Анатолійович, продюсер, актор.
3. СТЕЦЕНКО Сергій Олександрович, кінооператор.
4. БОРЩЕВСЬКА Валерія Сергіївна, продюсерка.
5. ФІЛІПОВИЧ Мирослава Вікторівна, акторка.
6. КУДРІН Сергій Ігорович, режисер.
7. МОРОЗ Дмитро Анатолійович, звукорежисер.
8. ЛАЗАРЕВА Тетяна Валентинівна, режисерка телефільму, сценаристка, продюсерка.
9. МОРГУНЕЦЬ-ІСАЄНКО Олеся
Олександрівна, режисерка, продюсерка.