"Культура працює на випередження": Сеітаблаєв, Бенюк та Різоль про Національний тур "Кіно заради перемоги!"
13.09.2022
![](/files/1663085694.jpg)
Вимушені переселенці, військові та люди з різних куточків України вже понад місяць мають змогу безкоштовно дивитися актуальне українське кіно в межах Національного туру "Кіно заради перемоги!". Суспільне Культура поспілкувалося зі співорганізатором Андрієм Різолем та амбасадорами Богданом Бенюком та Ахтемом Сеітаблаєвим про важливість донесення кіно до глядача та їхні враження від заходів.
Далі: