f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Заміж за іноземця» у кіноклубі «Врятуй Жовтень»

20.05.2015

21 травня 2015 року, о 19:00 в рамках кіноклубу «Врятуй Жовтень» у кінотеатрі «Сінема Сіті» відбудеться показ документальної стрічки «Заміж за іноземця», виконаної у ко-продукції США, України, Індонезії та Австралії.

У дебютній роботі американського режисера Джонатона Нардуччі йдеться про діяльність міжнародних шлюбних агенцій. Герої фільму готові на все, щоб знайти свою «половинку». Це прості українки та американці, яким із різних причин не вдалося побудувати стосунки у себе на батьківщині. Чи допоможуть їм сайти знайомств і послуги міжнародних шлюбних агентств? У фільмі показано відносини героїв та героїнь з моменту перших побачень до одягання обручок. Та навіть весілля не гарантує кінець їхніх випробувань.

Фільм «Заміж за іноземця» брав участь у головному конкурсі МКФ HotDocs у Канаді  найбільшого фестивалю документального кіно в Північній Америці.

Покази у кіноклубі «Врятуй Жовтень» відбуваються щочетверга. Третина коштів, зібраних від продажу квитків, іде на відновлення діяльності київського кінотеатру «Жовтень», що постраждав від пожежі восени 2014 року.

Адреса кінотеатру «Сінема Сіті»: ТРЦ Ocean Plaza (вул. Горького, 176), 3-й поверх.

Придбати квитки онлайн можна за посиланням>>>.

Організатори кіноклубу: ГО «Врятуй Жовтень», кінотеатр «Сінема Сіті», «Артхаус Трафік».

Сторінка кіноклубу «Врятуй Жовтень» у Facebook тут.