f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українські фільми презентують у Каннах

18.05.2015

18 травня в Українському павільйоні в Каннах відбулася презентація проектів Олени Фетісової, повідомив МКФ «Молодість», що цього року опікується роботою національного павільйону.

Режисер і продюсер Олена Фетісова представляла два проекти: різдвяну комедію «Тепер я буду любити тебе» (реж. Роман Ширман) із Ольгою Сумською та Богданом Бенюком у головних ролях, яка зараз знаходиться у пост-продукції та запланована до прокату в передноворічний період, і крос-медійний проект «Good Game Well Played». Олена Фетисова повідомила, що його прокат супроводжуватиметься випуском гри для мобільних пристроїв. Також буде знято альтернативні фінали фільму та випущено його у форматі телесеріалу.

Зараз у Каннах перебуває низка українських кінематографістів, що презентуватимуть свої роботи в Українському павільйоні. Зокрема, драму «Гніздо горлиці», знімання якої триває, тут представлятимуть режисер Тарас Ткаченко і продюсери Андрій Суярко та Володимир Філіпов.

Разом із тим не всі презентації вітчизняних стрічок на Каннському кіноринку відбуваються власне в Українському павільйоні. Проект Мирослава Слабошпицького «Люксембург» презентує тут французька компанія Alpha Violet production. Фільм має стати спільним виробництвом Франції, Німеччини та України.

На фото – Олена Фетісова презентує комедію «Тепер я буду любити тебе».

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.