f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Орландо Блум записав відеозвернення до дітей Донбасу

28.08.2016

Голлівудський актор Орландо Блум і посол доброї волі ЮНІСЕФ на тлі розбомбленої будівлі записав відеозвернення до дітей Донбасу, розповівши, як уникнути небезпеки у зоні конфлікту, повідомляє Zaxid.net.

Відео було записане під час відвідин Орландо Блумом Святогірська, Краматорська та Слов'янська на Донеччині у квітні 2016 року.

У відеозверненні він розповідає про небезпеки, які залишають по собі бойові дії й як дітям вберегтись від них. Актор порадив дітям обходити стороною високу рослинність і незнайомі місця, обирати відомі маршрути, помічати небезпечні предмети та не торкатися їх, а одразу телефонувати на 101. Також Орландо Блум закликав дітей завжди попереджати рідних про своє місцеперебування.

У травні 2016-го Україну відвідала голлівудська акторка Ешлі Джадд, посол Фонду народонаселення ООН. Уривки з її особистого щоденника про відвідини Краматорська та села Семенівки можна прочитати тут>>>.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»