f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Орландо Блум записав відеозвернення до дітей Донбасу

28.08.2016

Голлівудський актор Орландо Блум і посол доброї волі ЮНІСЕФ на тлі розбомбленої будівлі записав відеозвернення до дітей Донбасу, розповівши, як уникнути небезпеки у зоні конфлікту, повідомляє Zaxid.net.

Відео було записане під час відвідин Орландо Блумом Святогірська, Краматорська та Слов'янська на Донеччині у квітні 2016 року.

У відеозверненні він розповідає про небезпеки, які залишають по собі бойові дії й як дітям вберегтись від них. Актор порадив дітям обходити стороною високу рослинність і незнайомі місця, обирати відомі маршрути, помічати небезпечні предмети та не торкатися їх, а одразу телефонувати на 101. Також Орландо Блум закликав дітей завжди попереджати рідних про своє місцеперебування.

У травні 2016-го Україну відвідала голлівудська акторка Ешлі Джадд, посол Фонду народонаселення ООН. Уривки з її особистого щоденника про відвідини Краматорська та села Семенівки можна прочитати тут>>>.

Власна інформація НСКУ

22 травня, середа, Малий зал Посольство Аргентинської Республіки та Посольство Республіки Куба в Україні представляють «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО»

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»