f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Короткометражний фільм «Танець пінгвіна» – посвята Андрію Кузьменку

25.02.2016

Студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого зняли ігровий короткометражний фільм про дитинство лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, повідомив Cultprostir

Сценарій картини «Танець пінгвіна» розповідає про епізод зі шкільного життя захопленого музикою юнака і заснований на спогадах мами співака Ольги Кузьменко, опублікованих у книзі «Моя дорога птаха». 

Роль суворої вчительки, яка не підтримує юний талант, виконала українська актриса театру і кіно Римма Зюбіна. Режисером фільму-присвяти артисту виступив Володимир Кареба, оператором картини став Данило Хомич. Роль Кузьми зіграв Гордій Денисенко.

«Виразне відтворення непоказного побуту ранніх 80-х і болісно знайомої настільки багатьом з тих, хто навчався в радянській школі, атмосфери безправності, беззахисності перед самоуправством маленьких тиранів з учительської дозволяє авторам показати, як захопленість творчістю допомагає нам протистояти несправедливості та знаходити людську гідність», – поділився з Cultprostir кінокритик Олександр Гусев враженнями від фільму.

Андрій Кузьменко – музикант, співак, телеведучий, загинув в автокатастрофі 2 лютого 2015 року.

Cultprostir, 23 лютого 2016 року

Володимир Кареба, 2 лютого 2016 року

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН