f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Вийшов перший епізод анімаційного серіалу «Мальовнича історія України»

08.02.2016

Команда «Ето Самоє production» представила перший епізод свого нового проекту – «Мальовнича історія України». У проекті історію України розповідатимуть за допомогою коротких дотепних мультфільмів, повідомляє Zaxid.net.

У кожному епізоді йтиметься про найвизначніші події з історії України та українського народу. Перший епізод, який можна побачити у вільному доступі, називається «Виникнення Київської Русі».

Як розповів Zaxid.net Павло Остріков, співзасновник «Ето Самоє production», зараз компанія шукає інвестора, адже перший мультфільм було зроблено винятково на ентузіазмі.

«Якщо все буде добре, то ми хотіли би зробити близько 100 мультфільмів», – зазначив він. Усі вони мають бути витримані в одній стилістиці, адже «вона нам подобається та має багато можливостей», – розповів Павло Остріков.

Також співзасновник компанії наголосив, що при створенні мультфільмів їх автори використовували багато історичних джерел. Уся інформація поважно опрацьована, хоч і подана з гумором.

Zaxid.net, 2 лютого 2016 року

«Ето Самоє production», 28 січня 2016 року

23 січня, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ «ВОНИ НЕ ПОСТАРІЮТЬ»

23 січня, середа, Синій зал КІНОШНІ БУВАЛЬЩИНИ До річниці створення студії «Київнаукфільм»

24 січня, четвер, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО І ФУТБОЛ» «Футбол у вітчизняному ігровому кіно» У програмі вечора показ фрагментів фільмів