f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Юрій Шевчук: Про українське кіно й українство в Україні та США

15.07.2015

Виступ Юрія Шевчука, засновника й директора Українського кіноклубу Колумбійського університету в Одеському кризовому медія-центрі під час 6-го Одеського МКФ…

Юрій Шевчук закінчив Київський державний університет (1987). Кандидат філології (германістика). Магістр політичних наук. Викладач української мови у Колумбійському університеті та в літній школі Гарвардського університету.

Засновник і директор Українського кіноклубу Колумбійського університету — єдиного постійного форуму українського кінематографа у Північній Америці.

Юрій Шевчук автором найновішого інтерактивного підручника для американських університетів «Українська для початківців» (Beginner's Ukrainian), член Американської асоціації славістичних досліджень, Американської асоціації викладачів слов'янських та східноєвропейських мов, Наукового товариства імені Шевченка (США), Української вільної академії наук (Нью-Йорк),Національної спілки кінематографістів України.

Кризовий медіацентр, 13 липня 2015 року

Тексти Юрія Шевчука на сайті Національної спілки кінематографістів України:

Тексти Юрія Шевчука на сайті Сценарна Майстерня:

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.