f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

14 лютого 2018 року в український кінопрокат вийде комедія «Свінгери»

29.09.2017

14 лютого 2018 року у всеукраїнський кінопрокат вийде повнометражний фільм “Свінгери” виробництва компанії F Films.

“Свінгери” – українська адаптація латвійського кінохіта, що 2016 року став одним із лідерів місцевого прокату (цю комедію подивився кожен 5-ий житель Латвії). Продюсерами української версії кінокомедії стали творці телепроекту “Світське життя з Катериною Осадчою”.

Одну із головних ролей у комедії зіграла співачка Дар’я Астаф’єва. Разом з персонажами, яких грають народний артист України Олексій Вертинський і актор Любомир Валівоц, героїня Дар’ї Астаф’євої опиняється в  “любовному трикутнику”.

Дар’я Астаф’єва грає вчительку англійської мови Свєту, яку коханець залишив роздягнутою на балконі. Симпатичний сусід рятує дівчину від холоду та відчаю.

«Коли мені запропонували знятися у “Свінгерах”, мені одразу сподобалася ідея фільму, адже усі ми живемо в одному великому ліжку, і та метафоричність, яка закладена в сценарій, дуже прийшлася мені до душі, – каже Дар’я Астаф’єва. – Коли  прочитала сцени зі своєю героїнею, у мене склалося стійке враження, що я з нею знайома, я добре розумію цю дівчину. Адже в моєму власному житті була купа схожих ситуацій».

Цю роль Дар’я Астаф’єва вважає найвідвертішою у своєму житті.

Для актора Любомира Валівоца роль стала першою у повнометражному кіні.

Один з найяскравіших образів стрічки «Свінгери» втілив народний артист України Олексій Вертинський.

«Я дуже хотів отримати цю роль, адже давно мрію про те, щоб наше суспільство остаточно позбавилося совкової зашореності та блюзнірства у питаннях відкритості сексуальних тем. Сподіваюся, наш фільм наробить справжнбого шороху і дозволить усім нам стати вільнішими у своєму світосприйнятті!» – каже Олексій Вертинський.

Нині зйомки фільму «Свінгери» ще тривають.

Дистрибуцію стрічки здійснюватиме компанія Ukrainian Film Distribution.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.