f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Документальний фільм «Процес» про справу Олега Сенцова показали на МКФ у Ризі

14.09.2017

На Ризькому міжнародному кінофестивалі відбувся показ документальної стрічки «Процес» Аскольда Курова про кримського режисера, політв'язня Олега Сенцова, якого утримують у Росії, інформує «Детектор медіа».

Третій міжнародний Ризький кінофестиваль (Riga IFF) триває з 7 по 17 вересня 2017 року. На ньому представлено дев'ять кінопрограм і буде показано 120 фільмів. Також відбудуться три конкурси – повнометражного кіно країн Балтійського регіону, короткометражного кіно SHORT RIGA і балтійських музичних відео.

Російський режисер Аскольд Куров знімав засідання суду в Ростові-на-Дону (Росія), в ході якого український режисер Олег Сенцов був засуджений за сфабрикованим звинуваченням у тероризмі до 20 років позбавлення волі.

Міжнародна прем'єра фільму пройшла у позаконкурсній програмі на 67-му Берлінському кінофестивалі.

Українська прем'єра стрічки відбулася у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Режисер особисто представив фільм глядачам. Перед початком фільму пройшов флешмоб – гості прем'єри підняли таблички з хештегом #FreeSentsov.

6 квітня 2017 року «Процес» вийшов у кінопрокат у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Одесі, Сумах та Харкові.

Документальна стрічка Аскольда Курова про судовий процес над українським режисером Олегом Сенцовим була у програмі британського кінофестивалю Sheffield Doc/Fest.

Також фільм продемонстрували у Торонто в рамках Днів українського кіно, що відбулися 9 та 10 вересня 2017 року.

За інформацією «Детектора медіа»

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ