f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм «Максим Оса» обіцяють закінчити влітку 2017 року

04.08.2016

22 червня 2016 року відбулося засідання Експертної комісії з питань кінематографії при Держкіно, на якому прийняли рішення продовжити виробництво повнометражного художнього фільму «Максим Оса» до кінця червня 2017 року. Саме тоді продюсери мають здати готову стрічку Держкіно.

Присутні на засіданні експерти підтримали рішення одноголосно.

Таку інформацію було отримано у відповідь на інформаційний запит, спрямований до Держкіно.

Як йдеться у протоколі засідання, продюсер стрічки Максим Асадчий повідомив, що нині проект законсервовано. Поновити зйомки планують в осінню пору року – аналогічну тій, що була на першому етапі знімального періоду. Це необхідно «для збереження єдиного візуального стилю зображення фільму і кольоровості кадрів».

«Максим Оса» – повнометражний художній фільм компанії «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О. Ханжонкова», переможець 4-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Режисер фільму – Іван Сауткін.

При поданні на конкурс Держкіно загальний бюджет стрічки становив 63,334 млн. грн., частка державного фінансування –19 млн. грн.

У пригодницькому історичному детективі з елементами трилеру дія відбувається 1636 року в Україні, що є східним кордоном Речі Посполитої. Козак-детектив Максим Оса під час розслідування убивства хорунжого Запорізької Січі викриває шпигунську мережу, організовану турецьким султаном. Мета султана – вбити гетьмана і захопити землі. Максиму вдається знайти убивцю хорунжого і запобігти убивству гетьмана.

Раніше автори планували випустити фільм наприкінці 2016 року. У стрічки вже є український дистриб’ютор – Multi Media Distribution.

Олеся Анастасьєва, для НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.