f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«1+1 медіа» оголошує конкурс короткометражних фільмів до Дня Незалежності

30.04.2015

У рамках фестивалю «Відкрита ніч - Дубль 18» холдинг «1+1 медіа» шукає короткометражні фільми на тему «Моя Незалежність», які покаже в святковому ефірі 24 серпня.  Про це повідомляє «Телекритика» із посиланням на прес-службу медіагрупи.

Найращий фільм отримає від каналу «1+1» спеціальний приз.

Короткометражні фільми на тему «Моя Незалежність» повинні відповідати кільком вимогам: хронометраж - до 10 хвилин, відео має бути оригінальним і унікальним, а сам фільм - розкривати бачення автора поняття «незалежність».

Охочі взяти участь у конкурсі повинні до 31 травня надіслати відеороботу на адресу фестивалю, заповнивши відповідну анкету учасника, розміщену за цим посиланням>>>.

«За останні два роки таке начебто зрозуміле колись поняття як незалежність набуло для українців зовсім нового сенсу і значення. Незалежність сприймалася як щось дароване нам 20 років тому, як пересічне українське свято, яке дехто з нас проводить у вишиванках. Лише зараз ми зрозуміли, що за незалежність потрібно боротися. Кожному по своєму: хтось на своїй роботі, хтось зі зброєю в руках, хтось в якості волонтера, хтось за допомогою відеокамери, стаючи рупором для західних сусідів. Наша ціль - показати глядачам каналу «1+1» незалежність очима сьогоднішніх українців, які зробили свій вибір жити у вільній європейській країні», - зазначив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, цього року холдинг «1+1 медіа» знову підтримує фестиваль «Відкрита ніч - Дубль 18», який пройде в Києві 26-27 червня. У програмі фестивалю - перегляд найкращих студентських фільмів з Європи, майстер-класи від провідних українських і європейських кіномитців, а також традиційний фестивальний показ. Список номінацій включатиме кіно-номінації «Ігровий фільм», «Неігровий фільм», «Анімаційний фільм» і ТВ-номінації «Спеціальний репортаж», «Скетчком/стенд-ап», «Промо/рекламний ролик» і короткометражний фільм на тему «Моя Незалежність».

Окрім традиційної локації в Києві - Арт-причалу, будуть організовані повноцінні масштабні майданчики ще у декількох великих містах країни. Також  вже у звичному форматі онлайн-трансляції фестиваль матиме свої осередки у десятках українських міст.

У рамках проекту також відбудеться фінал пітчингу ідей від «1+1 медіа» The Next Big Thing-2015. Взяти участь у ньому зможе кожен, хто запропонує новаторську ідею телевізійного серіалу.

Минулого року гран-прі фестивалю «Відкрита ніч» здобула стрічка «Заповіт» Кристіана Жерегі. 

«Телекритика», 29 квітня 2015 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.