f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Мирослав Слабошпицький отримав у Санденсі нагороду «Global Filmmaking Award»

28.01.2015

27 січня 2015 року на кінофестивалі в американському Санденсі режисер Мирослав Слабошпицький отримав від Санденського інституту та цифрового каналу новин AJ+ нагороду «Global Filmmaking Award» за проект своєї нової повнометражної стрічки «Люксембург», повідомляє Sundance Institute.

Нагорода «Global Filmmaking Award» покликана підтримати молодих незалежних кіномитців з усього світу. Кожен режисер-переможець отримує грошовий приз у розмірі $10 000, право участі у творчій лабораторії Санденського інституту та підтримку проекту в рамках його Програми художніх фільмів, а також бере участь у творчих зустрічах із представниками кіноіндустрії, організованих під час кінофестивалю у Санденсі.

Окрім Мирослава Слабошпицького цього року «Global Filmmaking Award» за свої проекти отримали режисери Хаїфа аль-Мансур із Саудівської Аравії, К'наан із Сомалі та Оскар Суловски з Польщі.

Одним із попередніх переможців «Global Filmmaking Award» стала стрічка Талії Лаві «Мотивації нуль», показ якої у Червоному залі Будинку кіно відбудеться 21 лютого.

Події нової стрічки Мирослава Слабошпицького «Люксембург» розгортаються в Чорнобильскій зоні. На Сьомому пітчингу кінопроектів Держкіно цей проект отримав найвищі оцінки членів експертної комісії у секції «Ігрові авторські фільми (спільне виробництво)». 

Sundance Institute та власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.