f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На телеканалі «24» – прем'єра документального фільму «Аеропорт» ТО «Вавилон’13» про захисників Донецького аеропорту

22.01.2015

23 січня о 22.00 на телеканалі «24» відбудеться прем'єра документального фільму «Аеропорт», відзнятого об'єднанням українських кінематографістів «Вавилон’13» про українських бійців, які захищали Донецький аеропорт від бойовиків.

 «Фільм знімався наприкінці осені, оператор «Baвилону'13» пробрався в аеропорт і планував до вечора повернутися в тил, але через масовану атаку ворога не зміг вчасно вийти і прожив з кіборгами чотири дні під обстрілами. Цей фільм - ретроспектива того, як відчайдушно і хоробро наші воїни захищали аеропорт», - йдеться в повідомленні прес-служби каналу "24".

 Нагадаємо, у квітні 2014 року канал «1+1» показував цикл документальних фільмів про події Євромайдану «Зима, що нас змінила» виробництва творчого об'єднання документалістів «Вавилон'13» і  каналу «1+1».

 27 листопада 2014 року у Києві відбулася прем'єра повнометражного фільму «Вавилон'13» «Сильніше, ніж зброя», а протягом наступних двох місяців – також у майже 30 містах України.

Від 22 січня 2015 року фільм «Сильніше, ніж зброя» у всеукраїнському кінотеатральному прокаті.

 Нагадаємо, що приз кінофестивалю «Молодість» за внесок в українське кіномистецтво в 2014 році було вручено творчому об'єднанню «Вавилон'13».

 «Телекритика» та власна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.