f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Затверджено Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки

18.05.2016

16 травня 2016 року Міністр культури України Євген Нищук підписав наказ №335 «Щодо формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки», затвердивши оновлену Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів та зобов’язавши Державне агентство України з питань кіно забезпечити її виконання.

Нагадаємо, що 10 травня 2016 року на своєму першому засіданні в оновленому складі Колегія Мінкультури одноголосно затвердила запропоновану Держкіно Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки, до якої увійшли переможці 8-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно.

Подаємо Програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки.

Редакція сайту НСКУ

Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки

ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка»

1. «Йом-Кипур судний день» (дитячий), 2-й конкур. відбір, ігровий

2. «Ілюзія» (фільм-дебют), 7-й конкур. відбір, ігровий

3. «Таємний щоденник Симона Петлюри», 8-й конкур. відбір, ігровий

ДП «Українська студія хронікально-документальних фільмів»

4. «Пісня Галагана», 2007, ігровий

5. «І я знов лечу до сонця», 2007, неігровий

6. «37 годин», 3-й конкур. відбір, ігровий

7. «Гашетка» (ко-продукція), 5-й конкур. відбір, неігровий

8. «Батя. Дзвони долі», 7-й конкур. відбір, неігровий

9. «Обличчям до неба», 7-й конкур. відбір, неігровий

10. «У відриві», 7-й конкур. відбір, неігровий

11. «Первісний авангард», 7-й конкур. відбір, неігровий

12. «Вдивляючись у темряву», 8-й конкур. відбір, неігровий

ДП «Українська студія анімаційних фільмів»

13. «Як козаки» (цикл фільмів), 4-й конкур. відбір, анімаційний

14. «Ветошник», 7-й конкур. відбір, анімаційний

15. «Кобзар 2015», 7-й конкур. відбір, анімаційний

ДП «Національний центр Олександра Довженка»

– Роботи з відновлення вихідних матеріалів фільмів, що відносяться до національної спадщини, для поповнення національного кінофонду

– Тиражування національних фільмів та інших фільмів (національної кіноспадщини тощо)

ТОВ «Директорія кіно»

16. «Шлях мерця», 4-й конкур. відбір, ігровий

17. «Свині» (фільм-дебют), 4-й конкур. відбір, ігровий

18. «Троє», 7-й конкур. відбір, ігровий

19. «Коли падають дерева» (ко-продукція),7-й конкур. відбір, ігровий

20. «Дім», 7-й конкур. відбір, ігровий

21. «Шнурки», 7-й конкур. відбір, анімаційний

22. «Баба Пріся», 8-й конкур. відбір, ігровий

23. «Штангіст» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

24. «Ніна» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, ігровий

25. «Залізна сотня», 8-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «ІнсайтМедіа»

26. «Подорож», 5-й конкур. відбір, анімаційний

27. «Українська символіка. Гімн», 7-й конкур. відбір, неігровий

28. «Українська символіка. Прапор», 7-й конкур. відбір, неігровий

29. «Українська символіка. Герб», 7-й конкур. відбір, неігровий

30. «Міцна та ніжна», 8-й конкур. відбір, неігровий

31. «Стрімголов» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

32. «Іній», 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Інсайтмедіа"Продюсерський центр"»

33. «Варіант Марконі», 3-й конкур. відбір, ігровий

34. «Гніздо горлиці», 4-й конкур. відбір, ігровий

35. «Таразі. Прощання з пустелею», 4-й конкур.відбір, ігровий

36. «Червоний, 7-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Новаторфільм»

37. «Лабіринт», 4-й конкур. відбір, анімаційний

38. «Я Чайник», 4-й конкур. відбір, анімаційний

39. «Хроніка одного міста, 8-й конкур. відбір, анімаційний

ТОВ «Пронто фільм»

40. «До дідька» (ко-продукція), 5-й конкур. відбір, ігровий

41. «Життя. Останнє питання» (ко-продукція), 5-й конкур. відбір, неігровий

42. «Кров’янка» (фільм-дебют), 7-й конкур. відбір, ігровий

43. «Головна роль», 7-й конкур. відбір, неігровий

44. «Бабин Яр», 7-й конкур. відбір, ігровий

45. «Ворожі іноземці» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, ігровий

46. «Гестхаус "Нірвана"» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, ігровий

47. «Гав-Рик» (дитячий), 8-й конкур. відбір, ігровий

48. «З Бабиного Яру на свободу», 8-й конкур. відбір, неігровий

ПП «Інспірейшн філмз»

49. «Фенік», 4-й конкур. відбір, неігровий

50. «Не Пантеон», 4-й конкур. відбір, неігровий

51. «Голос у хорі», 5-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «Кінокомпанія "Гагарін медіа"»

52. «Виграти все», 5-й конкур. відбір, неігровий

53. «Ржака», 7-й конкур. відбір, ігровий

ПП «Кінокомпанія "МАГІКА-ФІЛЬМ"»

54. «Причинна», 8-й конкур. відбір, анімаційний

55. «Дельта» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, неігровий

56. «Михайло і Даниїл» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «Татофільм»

57. «Вулкан» (ко-продукція), 7-й конкур. відбір, ігровий

58. «Синагога» (фільм-дебют), 7-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Студія "Червоний собака"»

59. «Чудове чудовисько», 5-й конкур. відбір, анімаційний

60. «Віктор_робот», 8-й конкур. відбір, анімаційний

ТОВ «Фреш продакшн Ю ЕЙ»

61. «Кавказький бурий ведмідь» (ко-продукція), 1-й конкур. відбір, ігровий

62. «Ізі» (ко-продукція), 4-й конкур. відбір, ігровий

63. «Будинок слова», 7-й конкур. відбір, ігровий

64. «Будинок слова», 7-й конкур.відбір, неігровий

65. «У полі» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Борисфен-С»

66. «Мишко та місячна Дзвінка», 7-й конкур. відбір, анімаційний

ТОВ «Лерт Карновський»

67. «Поминальна молитва», 2-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Д.С.М. ЛТД»

68. «Бобот», 7-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Іллєнко Фільм»

69. «Толока», 3-й конкур .відбір, ігровий

ТОВ «Вродастудіо»

70. «Степне», 5-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «210 добрих справ»

71. «210 добрих справ», 3-й конкур. відбір, анімаційний

ТОВ «Студія "Кінороб"»

72. «Сторожова застава» (дитячий), 5-й конкур. відбір, ігровий

73. «Поліна», 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Кінематографіст»

74. «Довженко і війна», 7-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.Ханжонкова»

75. «Максим Оса», 4-й конкур.відбір, ігровий

Міжнародний продюсерський центр «Форт-пост»

76. «Війна на нульовому кілометрі», 7-й конкур. відбір, неігровий

77. «Іспит на людяність», 7-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «Ідас фільм»

78. «Її серце», 7-й конкур. відбір, ігровий

79. «Кіборги», 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Президент фільм Україна»

80. «Гвардія», 7-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Артхаус Трафік»

81. «Донбас», 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Панама Гран Прі»

82. «Микита Кожум’яка», 1-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «ВІАТЕЛ»

83. «Гойдалки» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

84. «Технічна перерва» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Студія Гармата фільм»

85. «Люксембург» (ко-продукція), 7-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Євромедіа компані»

86. «Казка старого мельника» (дитячий), 5-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Євромедіа Фільм 2»

87. «Операція Карпатський капкан», 8-й конкур. відбір, ігровий

88. «Джура-Королевич» (дитячий), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Т.Т.М.»

89. «Екс», 8-й конкур. відбір, ігровий

90. «Франко-українська революція», 5-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «НООСФЕРА ФІЛМЗ»

91. «Танк» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «БІ-ТІ-ЕЛ-ВАВІЛОН»

92. «Намір» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «ТЕТ-продакшн»

93. «Близнюки» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Анімаград»

94. «Клуб Всезнайок», 8-й конкур. відбір, анімаційний

ТОВ «435 ФІЛМС»

95. «Рідні» (ко-продукція), 8-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «Хайлайт Пікчерз»

96. «Канарка, пропелер і хвіст» (дитячий), 5-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Стар Медіа»

97. «Припутні», 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Табор»

98. «Невидима» (фільм-дебют), 8-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Альбатрос Коммунікос Україна»

99. «Перша сотня», 8-й конкур. відбір, неігровий

ТОВ «Сахалтуєв продакшен компані»

100. «Комада Г», 4-й конкур. відбір, анімаційний

ТОВ «ТирФільм»

101. «Зона», 2006, ігровий

ТОВ «Фест-земля плюс»

102. «Лицарі дикого поля», 2007, ігровий

ТОВ «Тріплан Пікчерс»

103. «Спостерігач», 2008, ігровий

ТОВ «СОТА Сінема Груп»

104. «Мелодія для шарманки», 2007, ігровий

105. «Серце на долоні», 2008, ігровий

ТОВ «Компанія "СОТА Сінема Груп"»

106. «У суботу», 2010, ігровий

ТОВ «КрайКінема»

107. «Носоріг» (реж. О. Сенцов), 3-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Феномен-Україна»

108. «ДАУ» (ко-продукція), 1-й конкур. відбір, ігровий

ТОВ «Укркіно»

109. «Їжатець» (ко-продукція), 5-й конкур. відбір, ігровий

– Літописні матеріали

– Роботи з поповнення кінофонду, відновлення вихідних матеріалів фільмів, повернення національної кінематографічної спадщини

– Тиражування національних фільмів та інших фільмів (національної кіноспадщини тощо)

Голова Держкіно України Пилип Іллєнко

20 січня, неділя, Червоний зал Художній фільм «БРАТИ СІСТЕРС»

21 січня, понеділок, Синій зал Актриса НАТАЛІ ВУД/НАТАЛІЯ ЗАХАРЕНКО (1938-1981) Художній фільм «ВІДТЕПЕР І НАВІКИ ВІЧНІ», ІІ серія

22 січня, вівторок, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО ПРО КІНО» Фільми про С. Параджанова: «Ніч в музеї Сергія Параджанова»