f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НАРОДЖЕНА АКТРИСОЮ. Ювілейний день народження ОЛЬГИ МАТЕШКО

27.10.2017

Ювілейний день народження ОЛЬГИ МАТЕШКО

Сьогодні, 26 жовтня, Ольга і народилась. Тут, недалечко, в Гостомелі. А потім у ВДІКу / ВГИКу народилась вдруге - пройшовши акторський вишкіл. А знаменитою, народившись і втретє, вона прокинулась після виходу на екрани фільму "В БІЙ ІДУТЬ ТІЛЬКИ СТАРИКИ" Леоніда Бикова, який став, по суті справи, хрещеним батьком актриси. Її Зоя, пілот нічного бомбардувальника, зачарувала величезний глядацький загал країни - і чарує досі.

Ольга одна з найкрасивіших актрис українського і радянського в цілому кіно. Хоча її акторську долю цілком успішною не назвеш. Одначе її кар"єра виглядає більш ніж достойною. "Вавилон ХХ" Івана Миколайчука, "Народжена ревлюцією" Григорія Кохана, "Бич Божий" Олега Фіалка, "Жінка для всіх" Анатолія Матешка та багато інших робіт.
І, звичайно, ролі у фільмах ОЛЕКСАНДРА ІТИГІЛОВА (світла пам"ять надзвичайно талановитій людині) - "Продається ведмежа шкура", "Побачення", "Коли можеш, прости", "Смиренне кладовище"... 
Ціле десятиліття Ольга не знімалася. Нині ролі пішли знову - у телесеріалах, передусім свого сина Олександра Ітигілова-молодшого: "Куплю друга", "Я буду любити тебе завжди" та ін.

Ольга нині ще й очільниця прекрасної родини Матешків, в якій і син, і брат Анатолій з дружиною Анастасією, і... і... Родина, яка так любить кіно. Навзаєм!

Ольго, з Днем народження! Натхнення і любові!!

Доброго здоров"я і Доброї роботи...

 

Автор привітання: СЕРГІЙ ТРИМБАЧ.