f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 21 по 25 листопада

21.11.2016

З 21 по 25 листопада 2016 року у Будинку кіно відбудеться низка мистецьких подій.

У понеділок, 21 листопада, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Едварда Дмитрика «Молоді леви» (США, 1947).

Військова епопея, в центрі якої троє молодих людей. Один із них – німецький офіцер Крістіан Дістль, що вважає службу власним обов'язком. Під час боїв у Північній Африці та на Західному фронті він починає сумніватися у справедливості того, що чинив. Дві інші історії відбуваються в американському військовому таборі. Ной Аккерман – молодий єврей – страждає від утисків на національному грунті. Його товариш Майк Уітекр – драматург і бродвейська зірка, що був змушений піти в армію попри власне бажання. В ролях: Марлон Брандо, Монтгомері Кліфт, Дін Мартін, Максиміліан Шелл.

У вівторок, 22 листопада, у Будинку кіно заплановано два кінопокази.

О 18:00 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Забуте кіно» відбудеться показ художнього фільму Альфреда Хічкока «Ребекка» (США, 1940) – лауреата премії «Оскар» у номінації «Найкращий фільм року».

Заможний удівець Максимілліан Де Уінтер одружується на молодій дівчині та привозить її до свого маєтку. Тут дівчину починають переслідувати нагадування про померлу дружину Де Уінтера Ребекку, які вона знаходить абсолютно в усьому. В ролях: Лоуренс Олів’є, Джоан Фонтейн, Джордж Сандерс, Гледіс Купер.

О 19:00 у Червоній залі Посольство Аргентинської Республіки в Україні у співпраці з НСКУ представить комедію Давида Маркеса «Поза грою» (Аргентина, Іспанія, 2011).

Дієго незадоволений своїм життям. Через психологічну травму, отриману у дитинстві, він відмовляється від футболу та обирає професію гінеколога. Хаві, третьосортний футбольний менеджер, мріє про шанс, що змінить його життя. Раптове відкриття юного аргентинського гравця втягує Хаві і Дієго у цікаві ситуації та пригоди, повні несподіванок. В ролях: Фернандо Техеро, Дієго Перетті, Уго Сільва, Хосе Санчо, Кароліна Пеллерітті та інші.

У середу, 23 листопада, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Фільми-призери міжнародних кінофестивалів» відбудеться показ стрічки Ксав’є Джаннолі «Маргарита» (Франція, Чехія, Бельгія, 2015).

Париж 1920-х років. Щороку любителі музики збираються у маєтку Маргарити Дюмон. Ніхто майже нічого не знає про цю жінку за винятком того, що вона багата, і що в її житті є тільки одна пристрасть: музика. Маргарита співає. Вона співає щиро, але дуже фальшиво. Але цього їй ніхто ніколи не казав. Чоловік, родичі та друзі підтримують Маргариту, й вона далі живе в ілюзії. Все ускладнюється, коли Маргарита, остаточно повіривши у свій талант співачки, вирішує виступити на головній сцені Парижа. В ролях: Катрін Фро, Андре Маркон, Мішель Фо, Кріста Тере. Молодая шлюха показывает как вот это дилдо входит в ее дырку

У п’ятницю, 25 листопада, о 18:30 у Синій залі відбудеться прем’єра документального фільму Юлії Лазаревської «Загальний зшиток».

У драматургічну основу стрічки покладено маловідомі факти про передчуття Олександром Довженком неминучості війни, його участь у війні, а головне – про зміни у світобаченні, а відтак – і в долі митця, через яку прогриміла війна. Автор сценарію – Сергій Тримбач, оператор – Микола Мандрич, продюсер – Світлана Степаненко.

Фільм створено кіностудією «Кінематографіст» на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ