f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Алік Шпилюк – Посол Європейської анімаційної премії «Еміль» в Україні

07.11.2016

Секретаря Правління НСКУ, члена Європейської кіноакадемії та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI Аліка Шпилюка обрано Послом Європейської анімаційної премії «Еміль» в Україні.

Відповідне рішення Рада директорів Премії ухвалила 11 жовтня 2016 року на своєму засіданні.

В офіційному повідомленні генерального секретаря Премії Жана-Поля Коммена зазначено, що Аліка Шпилюка обрано за його професійний досвід у галузі анімації у всій її багатоманітності.

Завдання Послів Премії – бути експертами, що забезпечують представництво Премії у своїх країнах, посилюють її присутність та дієвість, встановлюють зв’язки між Премією та ЗМІ, публікою та професіоналами кіногалузі.

Посли представляють Премію на міжнародних фестивалях та інших заходах. Вони визначають ті роботи та митців, які можуть бути номіновані на Премію.

Європейську анімаційну премію «Еміль» (European Animation Émile Awards) було започатковано цього року за аналогією із північноамериканською анімаційною премією «Енні».

Премію було створено за ініціативи французького продюсера анімаційних фільмів Дідьє Брюннера. Установчі збори Премії відбулися у березні 2016-го в Ліоні, а в середині червня 2016 року в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі відбулася Генеральна асамблея Премії.

Президентом Європейської анімаційної премії «Еміль» було обрано Пітера Лорда, художнього керівника студії анімаційних фільмів «Aardman Animations».

Перше вручення Європейської анімаційної премії «Еміль» відбудеться у 2017 році.

Власна інформація НСКУ

18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»