f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

УКФ: Реєстри проєктів-переможців у 2023 році

03.09.2023

Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

“Гра В Сліпоту” - телепроєкт з документальною, ігровою та соціальною складовою

Повна назва організації: ФОП Батицький Руслан Олександрович

Міста реалізації: Черкаси, Полтава, Київ, Львівська обл., Одеська обл.,

Опис проекту: “Гра В Сліпоту” документальний телефільм з ігровим короткометражним доповненням - це проєкт, що має на меті популяризацію паралімпійського духу та історій спортсменів з інвалідністю. Його центральної складовою стануть розповіді українських спортсменів голболістів (вид спорту для осіб з вадами зору) про власний життєвий шлях та філософію паралімпійського руху.

Формат телепродукту 30 хв (+/- 2 хв) екранний твір, що поєднає в собі документальну (20-22 хв) та ігрову (8-10 хв) частини. Спеціальні покази проєкту відбудуться в чотирьох українських будинках інтернатах для дітей з інвалідністю.

Телевізійна прем’єра відбудеться на першому інклюзивному теле-каналі паралімпійської родини Equalimpic

Повна назва організації: фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна

Міста реалізації: Київ,

Опис проекту:“Територія Різдва. Сила роду” - аудіовізуальний продукт, спрямований на популяризацію та осучаснення нематеріальної культурної спадщини, основою якого є традиційні українські колядки, щедрівки та сучасні різдвяні пісні, що зберігатимуть автентичність та звучатимуть у сучасних аранжуваннях.

Виконавці: фольклорні колективи, дитячі гурти, відомі поп- та рок-виконавці у супроводі симфонічного оркестру. Телепродукт оживляє у сучасному світі прадавні традиції, героїв вертепу, унікальні полотна Анжеліки Рудницької. Кожна з колядок – окрема візуальна історія, вплетена у загальну канву містерії. Проект - продовження "Зимової містерії "Територія Різдва", реалізованого за підтримки УКФ у 2021 році. У 2022 році разом з солістами братимуть участь їхні рідні, як символ сили і безперервності українського роду. Інклюзивність проекту - адаптація жестовою мовою. Мета проекту: єднання різних поколінь суспільства довкола одвічних цінностей, зокрема, родинної спадковості.

Русь - це Україна.

Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка, 2 сезон

Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"

Міста реалізації: Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Полтава, Рівне,

Опис проекту: Успіх проекту "Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г Шевченка", реалізованого у 2021 році за підтримки УКФ, потенційна аудиторія глядачів якого сягнула 11 мільйонів телеглядачів регіональних телекомпаній, зумовив необхідність подальшого розвитку інструментів інформаційного впливу на аудиторію вітчизняних телеглядачів, а також іноземну аудиторію.

Проєкт має на меті створення одного сезону телепередач (разом 12) по 20 хвилин кожна за матеріалами відео каналу на тему історії України як спадкоємця давньої Русі із субтитрами для людей з вадами слуху, а крім того із озвученням англійською мовою для розміщення на Ютубі.

Повна назва організації: ТОВ “Прем’єр-Медіа” Міста реалізації: Київ, Харківщина,Полтавщина,Київщина,

Опис проекту: «Сковорода.Квіти екстазу» — це масштабний захоплюючий телепроєкт, присвячений розкриттю малодосліджених сторінок біографії Григорія Сковороди, метою якого є представлення аудиторії нового, осучасненого образу відомого українця. Доступно, цікаво, розумно розповідаючи про життя і вчення Сковороди у найкращих традиціях західної документалістики (біографічні передачі «ВВС»,«History Сhannel»), автори телепередачі намагаються зацікавити аудиторію постаттю екстравагантного мислителя через незвичний ракурс — загадкові та непояснимі події, що мали місце в житті Григорія Савича. Проводячи своєрідне розслідування таємничих поворотів долі у біографії Сковороди, автори проводять глядачів через різні місця та епохи, пов’язані зі становленням та творчістю великого філософа.

Автор сценарію - Любко Дереш.

Квітка. Я до тебе йду.

Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кірсанов Артемій Павлович

Міста реалізації: Київ, Львів, Івно-Франківська область, с. Ліски, Нью-Йорк,

Опис проекту: Автори проекту вже п’ятий рік досліджують життєвий шлях української співачки американського походження Квітки Цісик по обидва боки океану. В телепередачі глядачі матимуть змогу заглибитися у генеалогію, коріння, що стало джерелом успіху її пісень, які з роками не втрачають, а лише набувають цінності спробують розібратися у темних плямах життя Кейсі. Вперше в ексклюзивних фото і відео матеріалах фільму: невідомі досі архівні матеріали, інтерв’ю із родичами, колегами, знайомими Квітки, митцями яких вразила творчість співачки в Україні і США. А також головний сюрприз – пісні Квітки, які досі не були оприлюднені.