f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Мистецька премія імені Богдана Хмельницького 2021 року

10.12.2021

8 грудня в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців і лауреатів премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в 2021 році.


https://armyinform.com.ua/2021/12/08/nagorodzheno-peremozhcziv-ta-laureativ-mysteczkogo-konkursu-imeni-bogdana-hmelnyczkogo/

У номінації «Твори кіномистецтва військової тематики» переможцями визнано творчу групу повнометражного документально-публіцистичного фільму «Вірю. Чекаю. Молюся» – Катерину Стрельченко (режисерка, авторка сценарію), Георгія Давиденка (автор сценарію) та Дмитра Панкова (оператор, режисер монтажу).


Фільм, присвячений долі добровольців та волонтерів, які пройшли крізь пекло ворожого полону, і болючій темі зниклих безвісти під час активної фази російсько-української війни, створено 2018 року студією «12-й кадр» (продюсер проєкту Віктор Боняк) за сприяння Дніпропетровської обласної ради та ГО «Фонд допомоги ветеранам, інвалідам та учасникам АТО».