f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Привітання Генерального директора Національної кіностудії імені О.П.Довженка Голови Національної спілки кінематографістів України О.С. Янчука до 11-го Пекінського міжнародного кінофестивалю

29.09.2021

 

21 вересня 2021 року відбулось урочисте відкриття 11-го Пекінського міжнародного кінофестивалю.

Перша леді України Олена Зеленська в якості почесної гості виступила на церемонії з відеозверненням.


Зеленська заявила, що кіноіндустрія відкриє нову главу китайсько-українського співробітництва. Міжнародний кінофестиваль у Пекіні не тільки є зразком глибокої взаємодії між кінематографістами і представниками інших сфер діяльності з Китаю та України, а й стане важливою платформою культурного співтовариства обох країн.

Далі:

https://ua.interfax.com.ua/news/general/769640.html

Посольство України в Китайській Народній Республіці З 22 по 30 вересня в Пекіні відбудуться «Дні українського кіно», організовані ХІ Пекінським міжнародним кінофестивалем за підтримки Державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» та Національного центру Олександра Довженка.

У програмі «Днів українського кіно» будуть показані визнані шедеври українського поетичного кіно: «Тіні забутих предків» (реж. Сергій Параджанов), «Камінний хрест» (реж. Леонід Осика), «Вечір на Івана Купала» та «Білий птах з чорною ознакою» (реж. Юрій Іллєнко). Покази пройдуть у п’яти престижних кінотеатрах Пекіна.

Квитки на кіносеанси можна придбати на сторінці ХІ Пекінського міжнародного кінофестивалю у міні-програмі «Маоянь дяньїн янчу» (猫眼电影演出) мобільного додатку WeChat.

https://china.mfa.gov.ua/news/dni-ukrayinskogo-kino-startuyut-v-pekini