f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

4-й Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО

16.09.2021

ДержКіно України

Оператор-постановник В'ячеслав Цвєтков очолить журі 4-го Фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО, який пройде з 1 до 5 жовтня у Київському Будинку кіно. 

Найвідоміші проєкти В'ячеслава Цвєткова, як оператора-постановника: "Земля блакитна ніби апельсин" режисерки Ірини Цілик, "Брама" режисера Володимира Тихого, "Парфенон (Стасіс)" режисера Мантаса Кведаравічюса, This Rain Will Never Stop / Цей дощ ніколи не скінчиться режисерки Аліни Горлової. Стрічка Аліни Горлової, яка цьогоріч потрапила у список претендентів на номінацію Європейської кіноакадемії, відкриє кінофестиваль 1 жовтня о 20:00.

У 2021 Цвєтков отримав Приз Міжнародної асоціації документалістів (IDA) за Найкращу операторську роботу за фільм The Earth Is Blue As an Orange/Земля блакитна ніби апельсин.

В'ячеслав Цвєтков — один з найцікавіших українських кінооператорів. Мені здається, що він знайшов прекрасний баланс у документальному кіно. Запропонована ним візуальна мова — не просто є важливим кінооператорським рішенням, а ще й повноцінно працює в синергії з режисерським задумом. Для фестивалю велика честь, що В'ячеслав погодився стати головою журі КІНОКО 2021” / Андрій Котляр, виконавчий директор Фестиваль кінооператорського мистецтва "Кіноко" /

Під час фестивалю КІНОКО відбудеться й освітня подія за участі В’ячеслава: дискусія "Мова зображення, як рушій історії: DOP Слава Цвєтков" пройде 3 жовтня о 18:30.

4-й Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency