f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вересневі вітання. Ювілей телеведучої Тетяни ЦИМБАЛ

15.09.2021

Легендарна ведуча українського телебачення Тетяна Цимбал відзначає ювілей. 

"Кожному, хто хоче бути медiйною особою, треба вчитися майстерності публічного виступу", – вважає ювілярка

https://www.youtube.com/watch?v=adcTJcBI8yk

14 вересня виповнюється 75 років дикторці та ведучій, заслуженій артистці УРСР, Народній артистці України Тетяні Цимбал. Майже пів століття з них вона віддала телебаченню – УТ, «Перший національний», «Новий», «СТБ». 

За освітою Тетяна Цимбал філолог. У 1969 році закінчила факультет романо-германської філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Ще навчаючись в університеті, почала працювати в молодіжній редакції УТ, де брала участь у створенні програм: «Я+Ти», «Комсомольська традиція», «Комсомольські зорі». Згодом присвятила себе художній телепубліцистиці – цикл програм «Через обставини, що склалися», зустрічі у Чорнобилі 1986 року, телемарафони «Дзвони Чорнобиля». 

Головне – не зупинятися

В інтерв’ю «Главкому» Тетяна Цимбал зізналася, що основною складовою професійного успіху та телевізійного довголіття є рух. 

«Якось так складається доля, такі люди поруч зі мною, що ми весь час у русі. Я дійсно загораюся дуже швидко ідеями», – наголосила ведуча. 

https://glavcom.ua/country/culture/legendarniy-veduchiy-ukrajinskogo-telebachennya-tetyani-cimbal-75-rokiv-782827.html

Музей телебачення

https://www.facebook.com/suspilne.tbmuseum/

День народження ЛЕГЕНДИ!

Понад 45 років вона - неперевершена ікона стилю українського телеекрану, і сьогодні, її ДЕНЬ, день народження народної артистки України, ведучої телевізійних програм, концертів, професора-науковця, викладачки ТЕТЯНИ ВАСИЛІВНИ ЦИМБАЛ!

Доля повязала її з телебаченням ще в жовтні 1969 року!

Ведуча-явище на екрані, та - автор-особистість в кожному слові і кадрі своїх програм, а їх було сотні. Окремі цикли стали авторськими і знаковими для свого часу: "Я+Ти", "Через обставини, що склалися, "І любов, і шана", "Новини кіноекрану" «Все про кіно», "25 кадр",«Сонячні кларнети», "Дзвони Чорнобиля", "Тетянин полудень" ("Новий канал"), "Тетянин день" (СТБ), "Лінія долі".

Нині, Тетяна Василівна є авторкою та ведучою публіцистичного ток-шоу на UAПершому "Віра.Надія.Любов". Має почесні звання, лауреатка Національної премії "Телетріумф" (2003), Всеукраїнської премії "Жінка третього тисячоліття" (2010), загальнонаціональної премії "Людина року"(2010), нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня!

В І Т А Є М О золотом осені, обіймами шани, побажаннями довгої телевізійної та життєвої долі! 

Національна спілка кінематографістів України вітає Тетяну Василівну ЦИМБАЛ з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров`я, гарного настрою, творчих задумів, вдячних і талановитих учнів!