f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Прощання з Євгеном Марчуком відбудеться 7 серпня

06.08.2021

Прощання з українським державним діячем Євгеном Марчуком відбудеться у суботу, 7 серпня.

Про це повідомили кореспондентові Укрінформу в пресслужбі СБУ.

«Прощання з Євгеном Марчуком - українським державним діячем, першим Головою Служби безпеки України, відбудеться у суботу, 7 серпня, з 12:00 до 15:00, в будинку офіційних прийомів за адресою: вул. Грушевського, 22», поінформували в СБУ.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3293285-prosanna-z-evgenom-marcukom-vidbudetsa-7-serpna.html

Sergiy Trymbach 

НСКУ, Українська кіноакадемія

НЕЗУСТРІЧ

Я розмовляв з ЄВГЕНОМ КИРИЛОВИЧЕМ МАРЧУКОМ лише одного разу - позаминулого року. На фотовиставці газети «День» у Будинку кіно. Підійшов до нього і запитав: «Євгене Кириловичу, можна з вами познайомитись?» Він поглянув здивовано: «Сергію, так я ж вас знаю… Та хто вас не знає?»- зненацька додав він. А, подумав я, звичайно; він же читає «День».

Далі:

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach

ЕПОХА І КАВЕРЗИ: ЯКІ СИГНАЛИ ПОСЛАВ ПЕРЕД СМЕРТЮ ЕКС-ПРЕМ'ЄР ЄВГЕН МАРЧУК

«... не часто згадують про те, що Євген Марчук за освітою був учителем. Колись давно в іншій країні і іншому часі він вчив юнаків іноземних мов. Інакше кажучи - вчив розуміти один одного, комунікувати, а отже, об'єднуватися. Багато десятиліть йому довелося нести іншу науку, вчити іншої мови ціле покоління свідків відродження країни - мови національного консенсусу. Цей «атестат успішності» такого навчання нам до сих пір історія заповнює майданами і війною. На жаль, в нашому галасливому класі, де популізм часто є головним інструментом політики, а недосвідченість і навіть неуцтво ознакою нового покоління керівників, вчитель не завжди може бути почутим». Такими словами починається стаття п'ятничного випуску газети «День», яку очолює дружина Марчука, журналіст Лариса Івшина.

https://lenta.ua/ua/epoha-i-kaverzi-yaki-signali-poslav-pered-smertyu-eks-premer-evgen-marchuk-104989/