f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

26.06.2021. - Відбулась зустріч з народним артистом України, режисером, сценаристом і актором Віктором Гресем.

28.06.2021

Владислав Трубіцин

https://www.facebook.com/vladyslav.trubitsyn

Цього спекотного суботнього дня видавництво Саміт-Книга та Благодійний Фонд "Культурні новації" разом із партнерами у Книжковому лабіринті «Моя книга», що на легендарному київському ринку «Петрівка», організували та провели зустріч з народним артистом України, режисером, сценаристом і актором Віктором Гресем.


Уже зі свого першого фільму – «Хто помре сьогодні», який став його дипломом, – знятого за сценарієм Віктора Мережка, Гресь звернув на себе увагу вишуканою зображальною мовою й легкістю у відтворенні конкретного історичного часу. Пізніше було дуже багато яскравих кінострічок, завдяки яким Віктор Гресь ставав лауреатом вітчизняних і міжнародних кінофестивалів.

Кияни ж сьогодні мали унікальну змогу поспілкуватися з видатним режисером Київської кіностудії ім. Олександра Довженка, на якій він працює більше 50 років! Це дійсно неперевершено!

«Я обожнюю сучасне українське кіно, адже це наша гордість і наша надія! Так само талановиті люди – режисери, сценаристи, актори – творять історію та сприяють розквіту нашої держави. Бажаю Віктору Степановичу натхнення, творчих ідей і, обов’язково, міцного здоров’я та довгих років життя», - президент Благодійного фонду «Культурні новації» Владислав Трубіцин.