f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Публічна дискусія кандидатів на посаду виконавчого директора УКФ

23.03.2021

Український ПЕН підтримав проведення дебатів кандидатів у виконавчі директори УКФ – заява

Журналісти, видавці та науковці закликали ОПУ, Мінкульт та МЗС гарантувати чесність, прозорість, фаховість і публічність конкурсів.

Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу підтримав проведення публічних дебатів кандидатів на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду задля обрання найбільш фахової та компетентної особи на цю посаду. Про це йдеться в заяві від 19 березня, яку підписали понад 60 письменників, журналістів, видавців, перекладачів, науковців та правозахисників.

Далі:

https://detector.media/community/article/186116/2021-03-19-ukrainskyy-pen-pidtrymav-provedennya-debativ-kandydativ-u-vykonavchi-dyrektory-ukf-zayava/

ГРОШОВИТЕ МІСЦЕ

На кону 24 березня ви­бори директора/ки Українського культурного фонду — інституції, яка розподіляє державні кошти на мистецькі проєкти. А в Україні, як відомо, немало бажаючих «сісти» на грошові потоки. Претендентiв десять. Чітко описана ситуація в заяві Українського ПЕН щодо ситуації в Українському культурному фонді, яку опублікували 19 березня. Її підписали 68 відомих діячів: письменники, журналісти, видавці, перекладачі, науковці, правозахисники, члени Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу.

Далі:

https://www.umoloda.kyiv.ua/number/3709/164/155603/

Олександр Ткаченко

міністр МКІП

Саме зараз Наглядова Рада УКФ проводить установче засідання, на якому розглядається питання підготовки виборів виконавчого директора УКФ, у зв’язку із закінченням контракту з Юлією Федів.

Хотів би наголосити, Український культурний фонд – без перебільшень вагома інституція для підтримки і розвитку української культури та креативних індустрій. УКФ довели, що круті. І так само свою крутість довела програма інституційної підтримки, як спільна робота УКФ та МКІПу. Де створення умов, відстоювання фінансування та законодавче підґрунтя забезпечило міністерство, а безпосередню реалізацію – УКФ. Без такого тандему втілити інституційну підтримку не вдалося б.

Далі:

https://www.facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua/posts/3935480149852891

Юлія Федів вирішила не брати участі в конкурсі на посаду виконавчого директора УКФ

Директорка Українського культурного Фонду Юлія Федів вирішила не брати участі в конкурсі на посаду виконавчого директора.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Я вирішила не брати участі в конкурсі на посаду виконавчого директора УКФ. Позаду – три роки побудови одного з перших державних фондів. Створювати інституцію з нуля – це надзвичайний досвід. Ми будували УКФ на цінностях належного врядування, відкритості та довіри, і це об‘єднало команду, відгукнулося спільноті та принесло свій результат", - йдеться у повідомленні.

Далі:

https://day.kyiv.ua/uk/news/230321-yuliya-fediv-vyrishyla-ne-braty-uchasti-v-konkursi-na-posadu-vykonavchogo-dyrektora-ukf

Трансляція

https://www.facebook.com/watch/live/?v=775837446471064&ref=notif¬if_id=1616518967092323¬if_t=live_video