f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

До Дня Незалежності України зняли стрічку про давній і сучасний Галич

30.09.2017

До Дня Незалежності України зняли стрічку про давній і сучасний Галич «Галичина – колиска української державності», повідомляє Zbruc.eu.

Історико-пізнавальний короткометражний фільм про давній та сучасний Галич створили в Івано-Франківську на замовлення Української Галицької партії. Режисер фільму – відомий івано-франківський віджей, дизайнер і фотограф Денис Овчар. Текст за кадром читають івано-франківська мисткиня і акторка Людмила Лінник та Денис Овчар.

«Фільм приурочений Дню незалежності України. Наша держава має величне і багате минуле, нам є чим пишатись і з кого брати приклад у творенні сучасної України. Ми просто вирішили трохи закцентувати увагу громадськості на цьому. Бо на теперішньому етапі життя країни в період реформ, неоголошеної війни нам усім дещо бракує віри і впевненості у власних силах. Тож сподіваємось, що цей фільм хоч трішки додасть наснаги та укріпить наш національний дух», – коментує створення стрічки голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук.

Zbruc.eu, 24 серпня 2017 року