f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано новий тизер комедії Аркадія Непиталюка «Припутні»

04.09.2017

1 вересня 2017 року було презентовано новий тизер комедії Аркадія Непиталюка «Припутні», що виходить у кінопрокат України 28 вересня цього року.

Фільм було вироблено компанією Star Media за підтримки Держкіно. Прокатом картини займається компанія UFD.

В липні цього року на Одеському міжнародному кінофестивалі відбулася фестивальна прем’єра фільму, картина отримала спеціальну відзнаку журі.

Синопсис: «Ми ніколи не можемо знати, що на нас чекає за рогом… чи то пак, за поворотом. На одній із автобусних зупинок Ніжина провінційний таксист Юра випадково натрапляє на молоду дівчину Свєту. Коротенькі шортики Свєти змушують таксиста натиснути на гальма. Свєта та її мати спокушають Юру певною сумою грошей на поїздку у Припутні – забуте Богом і людьми село. Цей короткий візит до Свєтиної бабці Зіни для жінок – щорічний обтяжливий обов’язок. Через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися у селі – тепер взагалі невідомо, коли він дістанеться додому та які ще несподіванки приготувала для нього доля. Жінки, звісно, нічого про це не знають, вони собі зайняті своїм: з’ясовують стосунки. Сімейні таємниці, одвічний конфлікт поколінь та… несподівана правда. І тільки наступного ранку ми дізнаємося до чого привела та випадкова зустріч Юри зі Свєтою на автобусній зупинці».

Рік виробництва: 2017
Хронометраж: 89 хв.
Жанр: житєйська комедія
Автори сценарію: Аркадій Непиталюк, Роман Горбик
Режисер: Аркадій Непиталюк
Оператор: Олександр Рощин
Художник-постановник: Євгенія Лисецька
Продюсери: Юрій Мінзянов, Влад Ряшин
В ролях: Дмитро Хом’як, Олена Узлюк, Ніна Набока, Юлія Врублевська

За офіційною інформацією