f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано другий трейлер повнометражного художнього фільму Марисі Нікітюк «Коли падають дерева»

20.06.2017

Державне агентство України з питань кіно презентувало другий трейлер спільного українсько-польсько-македонського повнометражного художнього фільму режисера Марисі Нікітюк «Коли падають дерева».

Драму в стилістиці магічного реалізму «Коли падають дерева» створює компанія «Директорія Кіно» за підтримки Держкіно України. Фільм став одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно та отримав державне фінансування у розмірі 10 млн. грн.

Вже на етапі сценарію фільм викликав зацікавленість широкої професійної спільноти, отримав підтримку Державного агентства України з питань кіно, Польського Кіноінституту, Македонського Агентства з питань кіно, відзнаку найкращого проекту на пітчингах ОМКФ 2014 року.

Кінопроект було презентовано на Baltic Events, DAB та MAIA Workshops.

У травні 2016 року сценарій «Коли падають дерева» став переможцем церемонії 10 сесії ScripTeast Award, що проводилась під час Канського фестивалю.

Фрагменти фільму також було представлено у секціях Work-in-Progress фестивалів у Варшаві і Вільнюсі, фільм пройшов доробку у програмі Last Stop у рамках індустріальної секції фестивалю в Трієсті.

Стрічка створюється міжнародною командою. Разом з Марисею Нікітюк працює відомий польський оператор-постановник Міхал Енглерт, титулований на фестивалях у Санденсі і Берліні. Художник-постановник картини – Влад Дудко, художники по гриму – Тетяна Хорошун і Тетяна Бовт, композитором виступає Микита Моісеєв, режисери монтажу – Іван Банніков і Блаже Дулєв (Македонія), художник з костюмів – Костянтин Кравець.

Кастинг провела Алла Самойленко: її досвід дозволив створити унікальний акторський ансамбль. Головні ролі виконують Соня Халаімова, Максим Самчик, Настя Пустовіт, Женя Григор’єв, Аеліта Назаренко, Петро Пастухов, Маша Трепікова, Марія Свіжинська, Вадім Ковальов, Іван Бліндер, Олександр Балабан, Володимир Джура.

Для підготовки молодих акторів до їх дебюту на великому екрані було залучено театрального режисера, педагога, керівника акторської студії «Саквояж» Ігоря Колтовського.

Фільм виробляє компанія «Директорія Кіно» (продюсери Ігор Савиченко і Роман Климпуш) з партнерами з Польші Даріушом Яблонським, Віолетою Камінскі, Ізабелою Войцек з компанії Message FIlm і Дарко Басескі з македонської компанії Фокус Ін.

Міжнародною дистриб’юцією фільму займається Антоніо Саура з іспанської компанії Latido Films.

Постпродакшн фільму відбувається у Польші та Македонії та буде завершений до вересня 2017 року.

Український глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.

Офіційна інформація