f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано трейлер комедії Дмитра Томашпольського «Ржака»

24.04.2017

Презентовано трейлер комедії Дмитра Томашпольського «Ржака», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Повнометражний художній фільм Дмитра Томашпольського розповість про видатного режисера арт-хаусу, якого примушують зняти комедію. Його вб’ють, якщо він не розсмішить спеціально відібраних дванадцятьох експертів. Але як це зробити, коли ти не вмієш знімати комедії та у твоєму розпорядженні є тільки хвора клоунеса і клоун-невдаха, котрого вигнали з училища за профнепридатність?..

У фільмі знялися: Олександр Мірошниченко, Анастасія Євтушенко, Віктор Стороженко, Олександр Ігнатуша, Сергій Дерев’янко, Тамара Плашенко, Анатолій Черков, Артем Мяус, Ольга Арутюнян, Анатолій Падука та ін.

Стрічку було створено кінокомпанією «Гагарін Медіа» за підтримки Держкіно України та за участі Національної кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка.

Автором сценарію та режисером-постановником фільму є Дмитро Томашпольський, продюсером – Олена Дем’яненко.

Проект фільму «Ржака» є переможцем 7-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Загальний бюджет фільму – 20 млн. грн. Частка державного фінансування складає 50%. 

Слоган фільму: «Ржака або смерть!»

Офіційна інформація