f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Презентовано трейлер фільму Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва»

24.04.2017

Презентовано трейлер повнометражного художнього фільму Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва», створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Автор сценарію: Микола Рибалка
Режисер: Ахтем Сеітаблаєв
У ролях: Лілія Яценко, Andrian Zwicker, Atzmon Wircer Shmuel, Ахтем Сеітаблаєв, Веніамін Прибура
Продюсер: Іванна Дядюра
Компанія-виробник: «Ідас фільм»
Україна, 2017, 95 хв.

Неймовірна, але цілком реальна історія молодої кримськотатарської дівчини, яка під час окупації фашистами Бахчисараю врятувала життя 88-ох єврейських дітей. Саїде – вихователька у притулку для татарських дітей-сиріт. До неї звертається за допомогою хлопчина Іцхак, який разом з іншими дітьми-євреями переховується від фашистів. Перед дівчиною постає важка моральна дилема – допомогти дітям чи, рятуючи власне життя, відмовити їм? Не дивлячись на смертельну загрозу, дівчина бере під свій захист небезпечних вихованців та перетворює маленьких євреїв на татар – дає їм нові імена, навчає мови, звичаїв і молитов. Але чи вдасться їм обманути карателів та врятуватися від смерті?

Проект фільму «Чужа молитва» (робоча назва – «Її серце») став переможцем 7-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Бюджет фільму становить 31 млн. грн., частка державного фінансування – 10 млн. грн.

На великі екрани «Чужа молитва» вийде 18 травня 2017 року.

Офіційна інформація