f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Вийшов офіційний тизер фільму Аркадія Непиталюка «Припутні»

09.01.2017

27 грудня 2016 року дистриб’ютор UFD опублікував перший тизер житейської комедії Аркадія Непиталюка «Припутні» і поширив пресові матеріали про українську стрічку.

Вихід фільму у кінопрокат заплановано на 28 вересня 2017 року. До того глядачам будуть щомісяця презентувати нові відео-, аудіо- та графічні матеріали фільму.

  • Автори сценарію: Аркадій Непиталюк, Роман Горбик
  • Режисер: Аркадій Непиталюк
  • Оператор-постановник: Олександр Рощин
  • Художник-постановник: Євгенія Лисецька 
  • Продюсери: Юрій Мінзянов, Влад Ряшин 
  • Виробництво: Star Media, Україна, за підтримки Державного агентства України з питань кіно
  • Хронометраж: 89 хвилин

На сторінці «Припутнів» на сайті UFD наведено синопсис фільму: «Ми ніколи не можемо знати, що на нас чекає за рогом… чи то пак, за поворотом. 

На одній із автобусних зупинок Ніжина провінційний таксист Юра випадково натрапляє на молоду дівчину Свєту. Коротенькі шортики Свєти змушують таксиста натиснути на гальма. Свєта та її мати спокушають Юру певною сумою грошей на поїздку у Припутні – забуте Богом і людьми село. Цей короткий візит до Свєтиної бабці Зіни для жінок – щорічний обтяжливий обов’язок. 

Через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися у селі – тепер взагалі невідомо, коли він дістанеться додому та які ще несподіванки приготувала для нього доля. Жінки, звісно, нічого про це не знають, вони собі зайняті своїм: з’ясовують стосунки. Сімейні таємниці, одвічний конфлікт поколінь та… несподівана правда. 

І тільки наступного ранку ми дізнаємося, до чого привела та випадкова зустріч Юри зі Свєтою на автобусній зупинці».

За офіційною інформацією