f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

Довбуш. Офіційний тизер-трейлер

12.05.2021

Державне агентство України з питань кіно

Представляємо офіційний тизер-трейлер історичного екшену "Довбуш" Олеся Саніна. Стрічка створюється кінокомпанією PRONTO FILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий - справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Знімальний процес історичної стрічки “Довбуш” мав закінчитись минулого року, але через пандемію коронавірусу його довелось відкласти у часі. Вихід фільму на широкі кінотеатральні екрани країни заплановано на осінь цього року. Точну дату прем’єри автори стрічки обіцяють оголосити вже незабаром.

https://www.youtube.com/watch?v=iNJehUPwWBA

https://bykvu.com/ua/show/v-merezhi-z-javivsja-oficijnij-trejler-istorichnogo-ekshenu-dovbush/