f y
Національна спілка кінематографістів України

Вiдео

МАЙКЛ ЩУР ПРО КОРОЛЯ УКРАЇНИ. 3 серія «Книга-мандрівка. Україна».

03.10.2019

Слава Йсу.

Історичне! Руський блогер-літописець Майкл Прапращур вирушає до Галичини. Ниньки там ХІІІ ст. і політична ситуація вкрай несприятлива: після смерті князя Романа трон захопили бояри. Сина князя — Данила — збиралися вбити, але хлопець врятувався і виріс крутим полководцем.

На кордоні тим часом виросла Золота Орда — Європа панікує і просить Україну про допомогу. Чи поверне Данило батьківський престол? Звідки в України візьметься король? І що буде з Європою? Вйо до пригод!

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах. Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube! Героями та героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані на батьківщині.

Тож підписуйтесь на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

https://www.youtube.com/watch?v=auqRT1XgzUI

http://read-and-travel.com.ua/?fbclid=IwAR3afFReTMYBpg9S0_h3mSq8IrohtpJVQlk3uodFbWJ8sp-NVYTrWm4Xxos