f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Вбогі заздрісники та нездари! Олександр Роднянський заявив, що української кіноіндустрії не існує

25.05.2024

Продюсер продемонстрував справжній майстерклас зі зверхності та абсолютного нерозуміння процесів у колишній Батьківщині.

Ми в «Антоніні» вже більше двох років чекали, коли ж нарешті пан Олександр остаточно посиплеться. І ось сталося. В інстаграмі в нього відбулася справжня суперечка з режисеркою Анастасією Тихою, коментарі якої він згодом повидаляв, а її саму забанив.

Далі:

https://antonina.detector.media/kino/post/225164/2024-05-23-vbogi-zazdrisnyky-ta-nezdary-oleksandr-rodnyanskyy-zayavyv-shcho-ukrainskoi-kinoindustrii-ne-isnuie/

Лєна Чиченіна

кінокритик

Терміново шукаю номер Оксани Забужко - треба негайно у неї таки попросити футболку «А я ж казала!».

Хто мені там говорив, що Роднянський нормальний? Ось, нарешті чоловік проявився в усій красі. Кіноспільнота наша не може зрозуміти: треба ржати чи бути в ахуї. Хоча шо тут дивуватися. Людина роками робила пропагандистські фільми та серіали для російської влади. А після 2022 раптом вирішив стати пристойною людиною. Але варто когось вивести на емоції - майже завжди отримуєте справжню картину.

Ось і пан Льоша (як його чомусь називають знайомі) прочитав коментарі від режисерки Анастасії Тихої і вирішив відкинути образ інтелігента. А також чітко дав зрозуміти, що не знає і знати не хоче, що тут у нас відбувається. І вважає нас глухими провінціалами.

Але водночас хоче експлуатувати тему України, війни і використовувати наших кіношників, щоб зробити карʼєру в еміграції.

Хто ще, шановні мої наївні друзі, хоче ставити йому сердечка під постами і слізно дякувати за позицію?

https://www.facebook.com/lena.chichenina