Останній кіномеханік Лисянки пригадав, які кінострічки полюбляли колись
15.03.2024
![](/files/1710498917.jpg)
Лисянка сьогодні має безліч магазинів, кафе, які відкриваються мало не щомісяця, та не може відремонтувати єдиний кінотеатр. Щоб подивитися фільми на великому екрані любителям цього виду мистецтва доводиться їхати в Київ чи Черкаси. Що вже казати про села, не кожне з яких має бодай будинок культури чи клуб у притомному стані, пишуть «Вісті Черкащини».
Далі: