Німецький фільм “Гамбург”, який виявився українським
03.11.2021
![](/files/1635940078.jpg)
Станіслав Цалик,
письменник, історик, сценарист
30 вересня 1923 року до Берліна прибула потягом пані Магдалина Краєвська, член правління Всеросійського кінотресту. За тиждень попрямувала до Гамбурга, а за три з половиною місяці повернулася до Москви. У цьому вояжі не було б нічого дивного, якби не одна деталь: документи пані Магдалини й мета поїздки були несправжніми.
Далі: