f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

ДЮК ІЗ ФРАНЦУЗЬКИМ ШАРМОМ.

24.07.2019

СТАТУЕТКИ ОДЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ-2019 ОТРИМАЛИ ІРМА ВІТОВСЬКА ТА КАТРІН ДЕНЬОВ.

Завершився ювілейний, десятий, Одеський міжнародний кінофестиваль.

Закриття, уже традиційно, відбулося у знаменитому Оперному театрі. Гран-прі, володар якого визначається глядацьким голосуванням, цього разу вибороли дві стрічки — український фільм «Додому» Нарімана Алієва і картина «А потім ми танцювали» грузинського режисера Левана Акіна.

Сергій ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія

https://umoloda.kyiv.ua/number/3484/164/135392/

КАТРІН ДЕНЬОВ: "УКРАЇНСЬКІ ПОМІДОРИ - НАЙКРАЩІ В СВІТІ"

Півгодини тому закінчилась зустріч КАТРІН ДЕНЬОВ З ГЛЯДАЧАМИ.

Актриса прибула до Одеси, аби отримати приз "Золотий Дюк" міжнародного кінофестивалю за видатний внесок у світове кіномистецтво.

Мене КАТРІН просто зачарувала. Передусім своєю простотою. Про політику говорити відмовилась (було питання, з натяком: мовляв французи традиційно проросійські, а ви?). Відповіла про інше: я в Україні, я знаю, що Одеса це Україна. Сказала, що місто їй надзвичайно подобається - передусім природою. "Коли я бачу красиву природу, думаю, що Бог існує",- додала актриса.

ДЕНЬОВ сказала, що чи не головною своє рисою вважає допитливість - її цікавлять люди і надзвичайна кількість речей, які і складають світ От і до Одеси приїхала, бо цікаво.

Питань було дуже багато. Серед них таке: ви любите поратись у городі, любите вирощувати помідори, чи не поділитесь якимось рецептом? "О, ні,- вигукнула актриса,- не мені учити українців вирощувати помідори! Українські помідори - найкращі у світі". Й повідомила, що візьме із собою насіння чорних помідорів...

А ще сказала, що живе простим життям. Скажімо, виходить на прогулянку у тому районі Парижа, де живе віддавна. Вечорами там само ходить в кінотеатр з друзями. І на ринок ходить...

Вражаюче молодо виглядає, от ся КАТРІН ДЕНЬОВ! А ще мені сподобалась публіка, яка вщерть заповнила Театр музкомедії, він же фестивальний палац. Цікаві питання, незрідка французькою. Чудові враження!

Сергій ТРИМБАЧ НСКУ, Українська кіноакадемія

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAa2kncWdstQdDXvJYCn6gmapI78BGkXqCjNP-IIIH4oufLBW9ygFBINgvm92XBrj4T_6jZbE9Ru_U_