f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

ТАСКОМБАНК: Незабаром у Києві пройде 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

09.07.2024

ТАСКОМБАНК

Найочікуваніша подія національного кінематографа відбудеться з 12 по 20 липня 2024 року за підтримки ТАСКОМБАНКУ — генерального партнера Одеського міжнародного кінофестивалю.

Квитки на кінопокази вже у продажі на сайті https://bit.ly/45RgdOy. Цього року кожен глядач Одеського кінофестивалю зможе долучитися до благородної справи: частину коштів з кожного проданого квитка та абонемента буде спрямовано до благодійного фонду, що опікується дітьми Героїв України.

Генеральний партнер Фестивалю ТАСКОМБАНК підготував маленькі сюрпризи для поціновувачів кіномистецтва. Отримуйте 5% знижки на квитки за спеціальним промокодом, зареєструвавшись на сторінці Банку. А при оплаті карткою ТАСКОМБАНКУ – знижка становитиме 15% від вартості квитка.

«Ми раді підтримати Одеський кінофестиваль цього року, адже українське кіно нині — це потужний інструмент комунікації не лише в нашій країні, але й далеко за її межами. Завдяки нашим талановитим режисерам та акторам реальні історії про війну в Україні, звитягу та щоденну боротьбу наших захисників та захисниць, незламність та працю кожного українця можуть бачити у всьому світі», — Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй.

Також ТАСКОМБАНК став партнером однієї із головних нагород Національної конкурсної програми — призу в розмірі 75 тисяч гривень за «Найкращий документальний фільм»

https://www.facebook.com/photo?fbid=904960761675537&set=a.614613934043556