f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

24.06.2024. Нотатки про Фестиваль Я не ТАКА. Програма Фестивалю

24.06.2024

Наталя Соболєва

президент громадської організації у Перезавантаження

Вдячна Олені Сокальській, яка зателефонувала і сказала - у вас жіночий фестиваль, у мене - жіноча виставка. Мені телефонувало багато людей і пропонували провести "жіночий тренінг", "жіночий ретрит", презентувати "жіночу книгу", але я завжди "іду на голос" і в цьому сенсі десь полюбляю телефони. Адже очі відволікаються на деталі, вони можуть побачити красивий одяг, взуття, форму губ ет цетера, а один лише голос в телефоні - це сама сутність.

Олена - художниця, вона запропонувала одній жінці, яка втратила чоловіка, прийти до неї і помалювати. Так і почалось. Тепер до неї приходять матері, дружини, з якими трапилася велика біда втрати - і стають іншими. Вони малюють "з нуля", але за короткий час їхні картини стають дуже зрілими, бо в них вкладається все життя і одна мить.

Дякую Олені, за цю важливу місію. Від картин іде особлива енергія. Виставка буде знаходитися біля червоної зали всі дні фестивалю, який закінчується 26 червня.

До зустрічі. Хто забув програму фестивалю, все тут

https://www.facebook.com/natala.soboleva/posts/7679644025454914

фотографії

https://www.facebook.com/photo?fbid=8047380511967696&set=pcb.8047399648632449

24 червня о 18:30 (вперше!) ви побачите новий формат вечора. Дві зірки. Зірка театру Римма Зюбіна і зірка фронту Юлія "Ураган" Воборнікова Римма Зюбіна та Julia Vobornikova-Holovko влаштують дійство, що буде народжуватись прямо на наших очах. Попереджаю – це творчий експеримент, в якому ви будете брати безпосередню участь.

25 та 26 червня о 18:30 я хочу поговорити про молоду українську режисуру, про тенденції, думки, ідеї. 25 червня подивимось фільм «Лишайся онлайн» і поговоримо з режисеркою Єва Стрєльніковата її групою. 26 червня подивимось та обговоримо програму короткого метру, представлену фільмами Zlata Veresniak Maria Tatarynova Anna Honcharova Kira Tripulska Ksenia Berkutaі Masha Fedorchenko

Вхід на всі події фестивалю – вільний. Це – подарунок від моєї громадської організації Перезавантаження яку я створила ще під час АТО і яка плідно працює з військовими та медиками.