f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

Фільм Снайпер.Білий ворон та зустріч з Романом Ясіновським

31.08.2022

Кіно Спільнота

Шановні колеги,

31 серпня о 17:30 запрошуємо вас на прем'єру українського фільму 2022 року «Снайпер. Білий ворон» та творчу зустріч з виконавцем однієї з головних ролей, актором Романом Ясіновським, відомим ролями у фільмах «Кіборги. Герої не вмирають», «Крути 1918», «Троє», «Снайпер. Білий ворон». Формат наших зустрічей в Будинку кіно налаштований перш за все на глядача, який може задати будь-які питання акторові та після перегляду фільму обговорити побачене.

Модератор вечора – відома журналістка Тетяна Гончарова.

Про фільм: Снайпер. Білий ворон (Україна, 2022)

Режисер: Мар'ян Бушан

Тривалість: 100 хв

У ролях: Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Ясіновський, Роман Семисал, Олег Драч, Олег Шульга…

2013 рік. Пацифіст-дивак Микола разом зі своєю вагітною дружиною Настею проводить екологічний експеримент. Подружжя відмовляється від шкідливих благ цивілізації, прагнучи довести людству, що жити в гармонії з природою у 21 столітті можливо. Сім’я диваків відчуває себе цілком щасливою, але їхній наївний світ руйнується з початком війни на Донбасі. Бои?овики вбивають вагітну дружину і вщент спалюють його дім. Микола вступає в добробат, у лави снайперів і доводить, що з ним варто рахуватися.

У зйомках брали участь військовослужбовці та військова техніка Міжнародного центру НГУ і Північне ТРО Нацгвардії України. До масових сцен долучилося близько ста гвардійців та близько двох десятків одиниць техніки. Цікаво, що вперше знімальну групу консультувала Лінда Сегер, всесвітньо відомий сценарний гуру, людина, яка апгрейдила більше 2 000 сценаріїв та написала професійний бестселлер «Як хороший сценарій зробити великим»

Є подія на Фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/1236743327102881?ref=newsfeed Квитки на сайті: www.ukrdim-cinema.kyiv.ua

Чекаємо вас на наших подіях!

Всі деталі та акредитація за тел. +0503812137 або на email: kinospilnota@gmail.com

Будемо дуже вдячні за розміщення інформації на ваших ресурсах. Та чекаємо на підтвердження пристуності.

З повагою, директор ТОВ «Арт-об'єкт» Наталія Соболєва

PR-менеджер Тетяна Ушакова