f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Оголошено конкурс з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії

22.09.2018

19 вересня Міністерство культури України оголосило початок проведення конкурсу з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії. Новостворена Рада перейме на себе функції Колегії Мінкульту відносно затвердження рішень щодо фінансування кінопроектів, які пройшли конкурсний відбір за пітчингами Держкіно. Нова процедура державної підтримки кінопроектів формується згідно Закону №3081-д «Про державну підтримку кінематографії в Україні».

 

Рада обирається строком на два роки у складі дев’яти осіб. Відсьогодні і до 9 жовтня включно запропонувати кандидатуру на членство у Раді можуть:

1) центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері кінематографії (Міністерство культури України) - 1 особа;

2) центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії (Державне агентство України з питань кіно)- 1 особа;

3) творчі спілки, громадські об’єднання, господарські об’єднання, статутні документи яких передбачають провадження діяльності у сфері кінематографії та/або телебачення і діяльність яких є активною (упродовж останніх трьох років організовують періодично, не рідше одного разу на рік, громадські заходи щодо проблем у сфері кінематографії: ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо) - 7 осіб, одна з яких повинна мати вищу юридичну освіту, а одна - вищу економічну освіту.

Строк приймання документів на участь у конкурсі: 20 вересня – 09 жовтня 2018 р.

 

Документи надсилаються на електронну адресу koncurs.rada@gmail.com у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.


Телефони для довідок:

068-526-51-06; 044-234-79-31 - головний спеціаліст відділу з питань кіно управління сценічного і візуального мистецтва, секретар конкурсної комісії Федорчук Юлія Миколаївна.

 

Інформацію надано Держкіно України